Jump to content
  • 0

Problem z edycją kombinacji przedmiotów (PS 1.7)


Vivaldi Meble

Question

Witam

Mam problem z edycją kombinacji przedmiotów - nie mogę edytować ich po tym, jak zostały utworzone. Dla przykładu, jeśli utworzę kombinację X (np. inny kolor ciucha, mebla czy elektroniki) z dostawą wynoszącą 2-3 tygodnie i chcę potem zmienić to na 1 tydzień, to tego nie mogę zrobić - muszę zamiast tego wyrzucić i jeszcze raz utworzyć kombinację. Chciałbym móc po prostu w dowolnej chwili edytować kombinację - jeśli mam, na przykład, mebel X, na którym mam dostawę 5 dni, a nagle braknie mi produktu na stanie i chcę zmienić to na 2-3 tygodnie, bez usuwania kombinacji. W przypadku pojedynczych produktów to nie jest problem - pojawia się on, gdy trzeba codziennie edytować kilkadziesiąt produktów.

Zakładam, że "podstawowa" wersja Presty nie posiada takiej opcji, lecz czy jest w takim razie jakiś moduł oferujący tą funkcję? I nie chodzi mi o, na przykład, "Prestashop Mass product combinations editor" - tamtejszy moduł pozwala zmienić cenę i ilość produktów, a ja z kolei potrzebuje móc edytować kombinację bez jej usuwania.

Poniżej załącznik (choć z angielskim napisem), by nieco wyjaśnić problem. 

edit combination.jpg

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...