Jump to content
  • 0

Problem z wygenerowaniem XML googlemerchant. Brak images


maniekskop2

Question

Witam. Mam sklep na którym jest ok. 10 tys. produktów. Wcześniej generowanie xml działało bez problemów. Sklep został przekazany w ręce "profesjonalisty" który dodał nowy szablon i zmodyfikował wygląd sklepu. Szablon ma wiele nowych modułów. Pan który się zajmował przerobieniem sklepu zakończył pracę z wypłatą i kontakt się urwał. Teraz od kilku dni męczę się z poprawnym wygenerowaniem pliku XML. Plik generowałem za pomocą google shoping flux, wszystko jest ok ale problem ze zdjęciami. Moduł za żadne skarby nie chce wygenerować <g:image_link><![CDATA[https://xxx.pl/xxx.jpg]]></g:image_link>, generuje wszystko oprócz linijki "image". Ponowne generowanie miniatur nic nie dało, ponadto porównywałem źródło strony mojego sklepu ze sklepem na którym google flux bez problemów generuje XML ze zdjęciami wszystko wygląda identycznie, więc problem chyba nie leży w zmianie jakichś parametrów źródła strony ze względu na zmianę szablonu. Ustawiałem też standardowy szablon, czyszcząc ciasteczka ale efekt taki sam. Kupiłem moduł price wars 2 lecz po wybraniu generowania XML dla google widnieje tylko pusta biała strona, więc tutaj już całkowicie nie wiem o co chodzi, google flux przynajmniej generuje wszystko oprócz tego image. Od kilku dni walczę z tym problemem, sprawdziłem już chyba wszystko. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie lub ma konkretną wiedzę na temat presty proszę o kontakt, oczywiście zapłacę jeżeli uda się rozwiązać problem.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...