Jump to content
  • 0

Zaufane opinie moduł prestashop 1.7.3


spooky79

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przycisnęłam ich to mi podsunęli płatny moduł: https://prestadev.pl/pl/47-integracja-z-ceneo-zaufane-opinie.html

Lub ręczna instalacja. Ręczna nie wydaje się trudna, ale sceptycznie podchodzę do wszelkich "ręcznych" działań późniejsza aktualizacja po takich ręcznych zmianach to rzeźnia. Staram się to minimalizować jak się da.

Najlepsze jest to, że gdybym porządnie nie cisnęła (sprawa trwa już ponad tydzień) to cały czas mnie odsyłali, że mam sobie poprawnie skrypt zainstalować. Pomimo, że wcześniej pisałam, jaki rodzaj oprogramowania, jaka wersja i że korzystam z ich modułu... pozostawię bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Otrzymałem info że mam uzupełnić skrypt i umieścić na  ostatniej stronie, Wiem ze musze podmienić guid , czy ktoś jest w stanie pomóc z resztą , jak to powinno wyglądać dla presta 1.7.3

<script type="text/javascript">

ceneo_client_email = ‘pełny adres e-mail klienta’;

ceneo_order_id = ‘123SK-23’;

             ceneo_shop_product_ids =‘#234#w475xk#5402#’;

   ceneo_work_days_to_send_questionnaire = 3;

               </script>

 

<script type="text/javascript" src="https://ssl.ceneo.pl/transactions/track/v2/script.js?accountGuid=XXXXXXXX">

</script>         

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dokładnie szlak trafia Ceneo maja wyjeb...e na klienta ! zapłać i może z łaską prześlą dwa e-mail że coś jest źle w temacie kasa nie wpłynął albo nie zaakcentowane linki xlm :(  czy tak ciężko dla nich poprawić już napisane modułów do presty 1.7 jak moduł XML czy opinie udostępniany na ich stronach. Ale proście odesłać do komercyjnych gości - który pewnie prze edytowali moduły - sprzedają a pracują w ceneo !!!  Chętnie porozmawiam z szefem ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podany skrypt należy chyba wprowadzić w pliku:

themes/AngarTheme/templates/checkout/order-confirmation.tpl

tylko nie wiem jak w tym pliku wyciągnąć email klienta, numer zamówienia i ceneo_shop_product_ids co jest chyba id zamówionych produktów?

Ktoś podpowie?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...