Jump to content
  • 0

Wolne działanie panelu administracyjnego.


kubson09

Question

Witam. Potrzebuje pomocy w związku z moim sklepem opartym na prestashopie. Od początku miałem problemu z wolnym ładowaniem się stron. Z początku lagi były na głównej stronie sklepu ponieważ czas ładowania wynosił ok. 6 sekund. Problem został rozwiązany przez helpdesk mojego hostingu. Zainstalowali oni LScache i strona śmiga. Teraz problem mam z powolnym ładowaniem się panelu administracyjnego który bardzo irytuje podczas dodawania produktów. Najczęściej strona wolno chodzi gdy dodaje nowe produkty i chce przemieszczać się po zakładkach. Czas ładowania strony to niby 1.2 sec ale w praktyce niestety wygląda to o wiele wolniej. Dodam filmik aby bardziej to zobrazować. 

https://www.youtube.com/watch?v=2K12eB7Sigc&feature=youtu.be

 

Hosting bezradny tłumaczą się że u nich jest wszystko w porządku. Zaznaczę że nie jest to wina słabego internentu, przeglądarki oraz sprzętu ponieważ sprawdzałem to na różnych przeglądarkach oraz sprzętach.

 

1.6.1.18 wersja presty

 

Dziękuje z  góry za pomoc :)

Pozdrawiam.

 

Czasami wyskakują takie błędy

 

[TECHNICAL ERROR]

 

(500 Internal Server Error)
Wystąpił błąd serwera podczas ładowania zakładek: niektóre zakładki nie mogły zostać załadowane.
Spróbuj ponownie odświeżyć stronę.
Jeżeli nadal doświadczasz tego problemu, sprawdź logi serwera lub skontaktuj się z firmą hostingową aby uzyskać pomoc.

(timeout)
Wystąpił błąd serwera podczas ładowania zakładek: niektóre zakładki nie mogły zostać załadowane.
Spróbuj ponownie odświeżyć stronę.
Jeżeli nadal doświadczasz tego problemu, sprawdź logi serwera lub skontaktuj się z firmą hostingową aby uzyskać pomoc.

Edited by kubson09 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...