Jump to content

pomoc przy otworzeniu sklepu


Recommended Posts

Dzień dobry,

Potrzebuje osoby, która pomoże uruchomić sklep. Sklep jest już odpalony, skonfigurowany, praktycznie wszystkie rzeczy już działają.

Pozostaje mi jeden w sumie największy problem.

Produkty: niektóre mam na miejscu, a większość chcę ściągać po zamówieniu klienta od moich dostawców.

Tylko, że nie każdy mój dostawca ma moduł do presty. Większosć dostawców oferują pliki csv, xml

Potrzebuję jakoś to ogarnąć by produkty się nie nakładały i żeby po załadowaniu były w przypisanych w moich kategoriach, które ja stworzyłem w sklepie

Dostawców mam około 10, niektóre produkty mogą się duplikować - może być różnica cen zakupów dla mnie od niektórych dostawców w tedy bym chciał by automatycznie aktualizował tą najlepszą cenę zakupów dla mnie.

Jakiś moduł do szybkiej zmiany ceny sprzedaży w kategorii, chodzi mi tu o to, żeby nie wchodzić w pojedynczy każdy produkt tylko w jednym okienku zmieniać cenę zakupu i cenę sprzedaży dla wielu przedmiotów i każda inna cena dla wielu przedmiotów 

 

Dodatkowo bym chciał

Integracja z ceneo

Przystosowanie do RODO
SSL - tylko, że serwer na którym stoi presta jest moim własnym serwerem.

Jakiegoś mentora na start który w razie problemów z produktami pomoże mi

 

 

 

 

Chętne osoby z wyceną proszę o kontakt na maila: gruszka-pszemek@o2.pl  chyba, że chcą to mogą i tu pisać. W razie pytań zapraszam,

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, pszemek said:

Przystosowanie do RODO

Ponieważ będzie teraz coraz więc prób oszukiwania i naciągania na nic niewarte dokumenty i certyfikaty to tylko podpowiem, że nie ma czegoś takiego co nam załatwi przystosowanie sklepu do RODO. Nie wystarczy parę wzorów dokumentów czy certyfikat i nie ma znaczenia czy one będą za 50, 500 czy 5000.

Jeśli będą znaczące cokolwiek certyfikaty to będą wydawane po wejściu w życie przepisów np. przez prezesa UODO albo specjalne podmioty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...