Jump to content

Doprava


citanek

Recommended Posts

Dobrý den,

mám na eshopu danou dopravu Česká pošta, funguje to bezvadně. Chci si udělat i PPL, nastavil jsem vše podle Česká pošta, ale nezobrazuje se to, chtěl jsem udělat i Bankovní převod, nevím kde nastavit bankovní účet nic, prostě je to hrozně nepřehledné a jsem v pasti.... Může někdo poradit ? Nestahoval jsem žádný moduly, použil jsem vše co je dostupné v modulech....

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsi pouzit tlacitko HLEDAT?

BU se nastavuje v modulech-> bankovni ucet
Proc mas problem s PPL nevim, muze toho byt spousta, at uz restrikce pro urcite zeme/staty, tak nastaveni omezeni vahove nebo cenove atp.

BTW. E-shop by mel delat nekdo kdo tomu aspon trochu rozumi, ne ten kdo to ani poradne neprojde a pak se tu zepta a ceka az mu nekdo odpovi. Pak ty obchody vypadaj ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hehehe, ale ste zlí chlapci :)

V každom prípade si sadni pred monitor, a vela vela študuj, ako sa správa PS, ako funguje BO, a aké tam máš záložky, A keď ti bude takáto otázka pripadať ako otázka od slepca / lebo to nevidí - preto si mal takéto reakcie / tak sa niečo spýtaj, niečo , čo nie je nahrubo zvýraznené v BO ...

Ja tiež teraz riešim problém , ako vyriešiť zadefinovanie dopravcu pre konkrétny druh tovaru, zatial som na to neprišiel, ak to niekto vie, poprosím o odpoveď.
Príklad : tovar xx distribuujem všade podla zadefinovaných prepravcov podla zony.Tovar xy viem tiež poslať všade, avšak iba iným prepravcom, alebo stávajúcim prepravcom , ale s presne zadefinovanou cenou. A to mi robí problém.

Link to comment
Share on other sites

hehehe, ale ste zlí chlapci :)

V každom prípade si sadni pred monitor, a vela vela študuj, ako sa správa PS, ako funguje BO, a aké tam máš záložky, A keď ti bude takáto otázka pripadať ako otázka od slepca / lebo to nevidí - preto si mal takéto reakcie / tak sa niečo spýtaj, niečo , čo nie je nahrubo zvýraznené v BO ...

Ja tiež teraz riešim problém , ako vyriešiť zadefinovanie dopravcu pre konkrétny druh tovaru, zatial som na to neprišiel, ak to niekto vie, poprosím o odpoveď.
Príklad : tovar xx distribuujem všade podla zadefinovaných prepravcov podla zony.Tovar xy viem tiež poslať všade, avšak iba iným prepravcom, alebo stávajúcim prepravcom , ale s presne zadefinovanou cenou. A to mi robí problém.


A co takhle zkusit nadefinovat nejaky rozsah hmotnosti, ktera neni definovana u ostatnich dopravcu, ktere mas. A tuhle hmotnost priradit tomu zbozi? To mě jen tak napadlo, nevím jestli to bude fungovat. ;-)


Jinak já zase řeším, jak pro určité zboží mít omezené způsoby platby, třeba jen paypal. A u zbytku všechny ostatní možnosti placení. :roll:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...