Jump to content

objednavka bez registracie?


Axayaz

Recommended Posts

Zdravim Vas,

dnes som prebehol asi cele forum a hladal moznosti nakupovania bez registracie..
Ale dokopy som sa k nicomu nedokopal:
1, PWR je sice zaujmave, ale po prvom objednani sa uz ten isty email neda druhotne pouzit pri regisitracii
2, IOS .. - neni s 1.3.1 kompatibilne

ostatne su platene moduly(riesenia s prepisom polovice eshopu) a co som sa docital, tak maximalne predrazene..

Vie sa teda niekto vyjadrit ci uz poriesil tuto problematiku??
Mate tuto moznost /bez registracie/ na eshopoch? Ak ano cez koho a cca funkcnost?

Kazda tema je tu nacrtnuta, 3ludia si ponadavaju, pokecaju a nic z toho..

Dakujem za pomoc

Link to comment
Share on other sites

ale prave to nema logiku, to je proste len tajna registracia.
Ja sa priznam, ze moj eshop je robeny pomalicky tak, aby tomu aj slepy a hluchy pochopil, ale neverim, ze pride clovek po pol roku a zrazu, BUM poslite si heslo. Tipujem, ze 90% ludi nebude mat navratnost.

Na tomto systeme funguje aj PWR - javou blokuje modul /moj ucet/, dokonca aj po odhlaseni sa da viac krat na ten isty email poslat objednavka. Len registrovat nie. A je to zadara.

Link to comment
Share on other sites

Tu skor ide o druh eshopu. czc.cz je obchod, kde nejde ani o graficku, ci funkcnu stranku, ale o tovar, ceny atd.
Moj tovar je taky, ktory ma polovica modnej brandze na SR, CR- cim jednoduchsi system tym lepsie. Preto som zhanal ten modul.. Ten modul od canonic.sk sa mi dva krat nepaci, pozeral som ho uz parkrat, ale nieje to to co chcem..

Link to comment
Share on other sites

ta registracia by nemusela byt taky problem, keby som vedel prerobit tu cast: nove konto / prihlasenie do konta.
Keby ten email co maju vlozit bol az v druhom kroku /v registracii/, tak je to v pohode.
Ale aj ked som dal zamestnancovi nech to vyskusa, tak hned prva pchal email a heslo do kolonky pre prihlasenie.
A to je mlada, atraktivna zaba ktora sa na nete vyzna. Prosto, clovek ani necita, ten intuitivne kona. Tam je problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Taky bych rád nějaký věci poladil

ahoj

 

zacni upravou zobrazenia textu napr. "Souhlasim s ......." vid. priloha nejake je to cudne zalomene ;)

 

Modul OPC od canin.sk je super.

Je tam mala chybicka skus kliknut na Pokracovat a potom Zpet a zmizne ti moznost "Vytvorit zaroven uzivatelsky ucet"

post-92886-0-98786100-1321908073_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

nad ič jsem zatím nepřemýšlel... na dič je v 1.4.+ modul evropské dič. nebo tak nějak se ten modul jmenuje, který ti ho tam dodá.

 

Ten modul jsem aktivovat i nastavil pro Zemi. Ale v Objednávce bez registarce se neobjevila tato položka. Tak už nevím jak dál.

Link to comment
Share on other sites

pozor... u toho dič musíš nejprve v té objednávce bez registrace vyplnit název společnosti, pak by se ti tam to mělo zobrazit. jinak se nezobrazuje. plus ič jsem tam dodal růčo... ale ještě jsem to nezkoušel, jestli to funguje.

 

Jojo už to běží, po zadání spoelčnosti se hend po kliknutí pod tím oknem s názvem spoelčnosti objeví DIČ, ale IČO nikde. Pokud někdo víte, jak to tam dodat. Budu rád. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Jediněj obchdo co jsme zatím našel, že v obejdnávce, i u objendávky bez registrace má IČO je veba.sk a když vepíšu jméno spoelčnosti objeví s ei DIČo, ale já bych chtěl, aby se obě dvě pole objevily po napsání jména spoelčnosti, či aby tam byly pevně a nebyly skryty.

Link to comment
Share on other sites

 

mám k tomu dotaz. když udělám tímto způsobem, mám IČO sice uvedené, ale zároveň je to povinná položka... což není ideální... tak jestli s tím má někdo zkušenost?!

 

Co jsem se koukal, tak jako povinná položka se to tváří jen v .tpl. Normálně jde pokračovat bez vypsání.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...