Jump to content

skupiny a atributy


dakrcz

Recommended Posts

Zdravim,
mam problem, kdyz si udelam skupinu "velikost" a do ni dam atributy jako M L XL atd a pak to prirazuji ke zbozi, tak pokud si to potom dam do kosiku hodi se mi tam cela skupina velikost a ja nepoznam co zakaznik vybral. Pokud u zbozi davam po jednom atributu coz je zdlouhave tak to jede ale to uz ty skupiny sou k nicemu. Prosim o radu jestli je to bug nebo vlastnost obchodu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,
mam problem, kdyz si udelam skupinu "velikost" a do ni dam atributy jako M L XL atd a pak to prirazuji ke zbozi, tak pokud si to potom dam do kosiku hodi se mi tam cela skupina velikost a ja nepoznam co zakaznik vybral. Pokud u zbozi davam po jednom atributu coz je zdlouhave tak to jede ale to uz ty skupiny sou k nicemu. Prosim o radu jestli je to bug nebo vlastnost obchodu.


Já jsem u jednotlivých produktů, na záložce atributy, vždy přidávala po jednom daný atribut velikost nebo např. barvu.
Link to comment
Share on other sites

Presne jak pise mardon.
Muzes mit prece nadefinovanou skupinu "velikost" a v ni XS, S, M, XL, XXL, XXXL a pak u jednotivych zbozi pouzit jen nektere s nich. U detskeho treba jen XS, S, M ... u jinych zase jinou kombinaci podle druhu zbozi. Nesmyslne je to jak to delas ty, ze tam vlozis celou skupinu jako jednu vlastnost. Jednotlive vlastnosti musis vkladat po jedne a nastavit jim hodnoty (dopad na cenu, dopad na vadu, jine katalogove cislo, nastavit jako vychozi atd.)

Link to comment
Share on other sites

Asi si nerozumime :) hele mam udelanou skupinu a v ni dejme tomu 10 atributu. Vytvorim zbozi a ted to po jednom zase vkladat k tomu vyrobku. Pokud to hodim do jedny skupiny tak u toho zbozi jdou potom vybrat oddelene ALE kdyz ji vlozis do kosiku tak se tam vlozi vsechny.

Link to comment
Share on other sites

rozumime si :) ale vkladas ty atributy ke zbozi spatne.
Vyberes skupinu, vyberes z ni jeden atribut, das Pridat, tim se ti objevi v te textarea vedle toho Pridat, nastavis dalsi potrebne veci k tomu a das Pridat atribut.
A tak dokola pro vsechny dalsi atributy, ktere chces ke zbozi vlozit.
Nemuzes to delat tak, ze vyberes skupinu, das Pridat vsech 10 atributu a az pak nastavovat dopady na cenu atd. a dat Pridat atribut. To se ti tam vsech tech 10 vlozi jakoby jeden a to zpusobi to, ze se ti pak do kosiku vklada vsech 10.
Proste pokud jsou to atributy, ktere se maji vkladat do kosiku po jednom, tak se musi i po jednom pridat te zbozi. Protoze kazdy ma tu moznost mit na zbozi jiny vliv (cena,vaha atd.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...