Jump to content

One Page Checkout modul - zkušenosti?


Clay

Recommended Posts

Ahoj,
měl bych tři dotazy k placenému One Page Checkout modulu:

1) nevíte čím se liší tyhle dva moduly, kromě toho že jeden je dvakrát dražší? :)
http://addons.prestashop.com/en/checkout/356-one-page-checkout.html
http://www.canin.sk/prestashop/presta-modules/17-one-page-checkout.html

2) máte s nimi někdo konkrétní zkušenost - funkčnost, bugy, problémy při implementaci na CZ shop apod.?

3) a to nejdůležitější - projevilo se u vás zvýšení conversion rate po nasazení? jak moc? :)


Díky!

Link to comment
Share on other sites

Jo, tak to vypadá slušně, dík za ukázku..
Trochu pomalejší, ale to bude spíš hostingem toho testovacího webu, co?
Ta konverze by mě opravdu zajímala, používám upravenou PWA2, ale to je pořád spíš takový neohrabaný obcházení registrace než plnohodnotná náhrada.. Holt checkout je pořád achillova pata Presty.

Link to comment
Share on other sites

A jakou máš prosímtě verzi presty, 1.3.1? Jsem to teď zkoušel rozchodit na 1.2.5 a nic, doslova - admin i web blankpage, obnovení z backupu, odinstalace modulu..
Na 1.3.1 by mělo jít, ale když si představím co všechno jsem na shopu za poslední cca půlrok upravoval ve všech možných souborech, tak by mi upgrade zabral týden :)

Link to comment
Share on other sites

To mě právě zarazilo - měl jsem dojem že je kompatibilní, ale v UserGuide.pdf se pak doslova píše:

FAQ
After installing module my whole store turned blank page.
Please verify you have correct version combination: Presta 1.2.X - OPC module 1.0.6.8, Presta 1.3.0 -
OPC module 1.1.2, Presta 1.3.1 - OPC module 1.1.8+


A jak u tebe šel ten upgrade na 1.3.1? Na shopu který už má větší množství úprav to musí být docela peklo vzpomínat co je upravený a co původní, ne? :)
Link to comment
Share on other sites

Jen pro doplnění - pro starší verze než je 1.3.1 modul opravdu použít nelze, ale pokud po nákupu napíšete autorovi na canin.sk vzkaz, pošle vám starší verzi modulu kompatibilní s vaší verzi Presty.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...