Jump to content

Google


istvan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kedves István, "feri"-nek részben igaza van, részben segíteni tudsz a termékeid megfelelői cimkéivel, és különböző meta elemek pontos beállításával. Azért pontos, mert ha a meta tag-ban szerepel olyan szó, mint pl. a szex (ugye a legkeresetebb szó a neten) és nincs az oldalaidon semmliyen szöveg, amiben ez újra szerepelne, akkor "hanyagolják az oldalaidat". Javasolt a Google adwords, és a Google adsene. Valamint ahogy a Feri is írta sok oldalra regisztráld be, adj fel ingyenes apróhirdetési oldalakon linkes hirdetést, stb. Az a lényeg, hogy minél több oldal mutasson a te oldaladra, de nem lehetnek egy IP címen, mert azokat a hivatkozásokat a Google figyelmen kívül hagyja. Még így is majdnem 1 év kellett, hogy az egyik vállalkozásom, a http://www.sirgondozas.com oldalam a Google-ban az első lett, megelőzve a Bp.-i Temetkezési Intézetet is. Remélem segítettem. Üdv Gyuri

Link to comment
Share on other sites

Én még annyit tennék hozzá, hogy a boltodnál állítsd be a Friendly URL-t (admin > preferences).
Emiatt a linked nem úgy fog kinézni, hogy www.boltom.hu/prudcts1.php$=198236id hanem, www.boltom.hu/termek/valami és ezt a Google sokkal jobban szereti.
Tedd föl még a Products Tags modult és mindig a fontos (releváns) kulcs szavakat add meg a termékhez amiket feltöltesz.
Kapcsold be a google sitemap-t is.
Amivel még esetleg segíthetsz az oldaladon, hogy ha mellé csapsz egy blog/hír részt (wordpress, drupal stb.) ahol amilyen sokszor csak tudsz, írsz azzal a témával kapcsolatban amivel a webshopod foglalkozik és mondjuk a végén mindig belinkeled, hogy a "cikkben szereplő termékek megvásárolhatóak webshopunkban is".
Érdemes az oldalt belinkelni linkgyűjtő oldalakra is, pech ha épp egy konkurens oldal kezében van az adott link oldal kezelése, mert az valószínűleg elfogja utasítani a link felrakás kérelmet (nem egyszer jártam már így).

Jenő

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...