Jump to content
  • 0

Presta 1.7.3.0 problem z dodaniem produktu


Netteria.NET

Question

Witam

Dokonałem migracji prestashop 1.7.2.x do 1.7.0.3 na nowy serwer. Wszystko poszło w miarę gładko. Zainstalowałem na nowym serwerze czystą wersję 1.7.0.3 wgrałem bazę danych z poprzedniej instalki presty na innym serwerze, zmieniłem wpisy o linkach sklepu w bazie i ładnie poszło. Działa. Z jednym wyjątkiem. Nie mogę dodać nowego produktu. Gdy przejdę w produkty i kliknę dodaj nowy to bez żadnego komunikatu przenosi mnie do pulpitu. 

Spotkał się ktoś z tym problemem i może podpowiedzieć gdzie jest błąd?

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

OK, problem rozpoznany. Może komuś się przyda na przyszłość. Okazuje się że struktura tabel w najnowszej wersji jest trochę inna niż w poprzedniej. Tak przynajmniej wynika z komunikatów po ustawieniu w wersji debug.

Jeszcze może się przyda komuś info jak rozwiązałem problem.

W ściągniętej i rozpakowanej instalce jest katalog upgrade/sql i tam pliki *.sql Skopiowałem zapytanie z ostatniej wersji i wykonałem na bazie wersji poprzedniej. Wygląda na to że pomogło.

Edited by Netteria.NET (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie to właśnie było problemem. Może to kwestia z której wersji aktualizowałeś. Ja to robiłem z przedostatniej. Jeśli robiłeś z starszej wersji to może wróć do poprzedniej i po kolei dla każdej wersji aktualizuj. No i zobacz może coś Ci podpowie tryb dev.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panowie jestem zielony w temacie baz danych. Mam Prestashop 1.7.6.5 i nie da się dodać nowego produktu. Po kliknięciu dodaj nowy produkt wywala do pulpitu zaplecza bez żadnych błędów. Stało się tak chyba bo zainstalowaniu szablonu, który kupiłem za 50 Euro. Zrobiłem optymalizację BD w phpmyadmin i dalej nie działa. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...