Jump to content
  • 0

PS 1.7.3.0 Niestety,brak dostępnych przewoźników dla Twojego adresu dostawy.


michal0408

Question

Witam

Czy ktoś zna przyczynę a co ważniejsze rozwiązanie tego problemu ??

Przeszukałem google i forum niestety wyłącznie obsługi magazynu nie pomaga, zakresy w dostawie tez nic nie zmieniają.

Ciekawe jest to że na przykład zakup bez rejestracji jako gość działa prawidłowo, ale nowy zarejestrowany użytkownik który przy pierwszym zakupie dodaje adres dostawy wyświetla błąd, po opróżnienie koszyka i dodaniu produktu od nowa jest OK. Czasem pomaga wylogowanie, czasem wpisanie adresu od nowa a czasem działa wszystko od razu. 

zwariować można :(

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zgłaszam ten sam problem, przy Prestashop 1.7.3. Dodam, że pojawia się on czasem, nie wiem z jakiego powodu jeżeli jest się zalogowanym na swoim koncie. Czyli niekoniecznie nowy użytkownik.

 

Widziałam ten problem w jeszcze jednym wątku również na wersji 1.7. W changelogach presty od 1.7.3.0 do 1.7.3.3 nie widziałam informacji o poprawie tego błędu. Gdzie i w jaki sposób można zgłosić do twórców prestashop ten błąd?

Edited by addd
Dodanie dodatkwego pytania i informacji (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Możesz opisać więcej szczegółów? Czym problem się objawia dokładnie, czy udaje się go jakoś obejść, np. przez zmianę adresów, dodanie innego produktu lub zmianę ilości dla produktu? Jaka konfiguracja produktu oraz przewoźników?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jezeli ktos szuka odpowiedzi na to pytanie to ta informacja moze sie przydac. W Prestashop1.6 to bylo chyba robione hurtowo, ale w 1.7 w sekcji lokalizacja, trzeba zaladowac paczke z jezykami, taxami, etc.. osobno dla kazdego kraju . Jak zainstalowalam Presta 1.7 ( Migracja z 1.6) to mialam tylko 4 kraje na liscie krajow dostawy, Polske i jakies trzy egzotyczne

prestaShop Address.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...