Jump to content
  • 0

Kamil

Question

Hej, od razu dodam, że jestem początkujący i nie potrafię poradzić sobie z problemem.. Mianowicie, mam sklep zrobiony w prescie, który tak naprawdę już uruchomiłem i problem polega na tym, że po dodaniu produktu do koszyka automatycznie wraca mi na stronę główną a chciałbym, żeby cofnęło o stronę do tyłu czyli wybór produktu albo pozostawało na tej samej stronie. Koszyk nie jest w wersji AJAXowej a zaznaczenie opcji " Przekierowanie po dodaniu produktu do koszyka " nic nie daje..

Pozdawiam

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po raz enty powtarzać to będę... chcesz pomocy PODAWAJ WERSJĘ PRESTY i ewentualnie linka do sklepu !!!!

Jasnowidzami nie jesteśmy by domyślić się, czy np nie sypie Ci błędami.

 

Odpal tryb debugowania i sprawdź, czy masz błędy jakieś. Jeśli to szablon kupiony to męcz sprzedawcę o poprawkę. Jak domyślny to bez choćby linka się nie obejdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 23.02.2018 at 1:58 PM, () Maciej () said:

Po raz enty powtarzać to będę... chcesz pomocy PODAWAJ WERSJĘ PRESTY i ewentualnie linka do sklepu !!!!

Jasnowidzami nie jesteśmy by domyślić się, czy np nie sypie Ci błędami.

 

Odpal tryb debugowania i sprawdź, czy masz błędy jakieś. Jeśli to szablon kupiony to męcz sprzedawcę o poprawkę. Jak domyślny to bez choćby linka się nie obejdzie.

 

Wybacz, ;) Prestashop 1.6.1.4 .

strona : http://nos.emanuelberg.com/index.php z tym, żę trzeba się zalogować, zęby cokolwiek dodać..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 23.02.2018 at 4:19 PM, endriu107 said:

Dlaczego koszyk nie ma ajaxa?

Jak mam włączony koszyk ajaxowy to cała strona przesuwa mi się do prawej krawędzi, a podgląd koszyka wychodzi poza stronę, trzeba przesuwać suwakiem, żeby zauważyć..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czyli masz zwalony szablon i to od niego powinieneś zacząć.

Jeśli chcesz powrotu do poprzedniej strony to musisz mieć AJAXa,  bez niego osiągnięcie efektu jaki chcesz mieć będzie bardzo kłopotliwe.

 

Nie wspomniałeś nic, że nie da się zalogować. Nowo utworzone konto i brak możliwości logowania pod Firefoxem (brak jakichkolwiek komunikatów). Dopiero pod Chrome widać komunikat, że konto wymaga ręcznej aktywacji.

Szczerze mówiąc wgrałbym na nowo szablon cały zamiast próbować naprawić ten. Nie wiadomo gdzie napsułeś kod przerabiając nieumiejętnie szablon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...