Jump to content
  • 0

Zmiany w oknie logowania do panelu klienta przy realizacji zamówienia


Micnie

Question

Witam,

na wstępie chciałbym się przywitać jako newbie i od razu przeprosić za być może banalny problem :) To moja pierwsza znajomość z Prestą. Pomagam znajomemu w ogarnianiu sklepu postawionego na Prestashop 1.6.1.17. Mam problem z jedną rzeczą.

Chodzi konkretnie o zmianę pozycji w Panelu Klienta przy realizacji zamówień. Aktualnie w kroku 2 na pierwszym miejscu znajduje się "Stwórz konto w sklepie" oraz "Już zarajestrowany?", a dopiero poniżej jest opcja zrobienia zakupów bez rejestracji. Taki rozkład wpływa na wysoki współczynnik porzuceń koszyka. Chciałbym "Szybkie zakupy" wrzucić ponad okna związane z koniecznością zalogowania się lub utworzenia konta, tylko kompletnie nie wiem jak do tego podejść.

 

Nadmienię, że jest to domyślny szablon ;) Ktoś coś pomoże?

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki za odpowiedź :) Udało się pozmieniać <div> w authentication.tpl, jednak powstał inny problem. O ile opcja "Szybkie zakupy" znajdowała się już na górze w oknie logowania, o tyle zniknęła cała zawartość w panelu logowania.

 

Powinno być tak:

image.thumb.png.a766e43eddc12992901d8eddaed0439b.png

 

A po zmianach jest tak:

28170684_1844311515601349_188920346_o.thumb.png.69718d9d1ccb14f006012d2772d95022.png

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...