Jump to content
  • 0

Nowe pole w karcie produktu. Jak?


too4you

Question

Wiam

Problem polega na tym, że utworzyłem dodatkowe pole po stronie admina "Czas dostawy" Wszystko ładnie pięknie się zapisuje w bazie danych. Chciałem tą wartość wyświetlić w karcie produktu ale nie pobiera mi wpisanej wartości. Dodałem kod

<p id="delivery_time"{if empty($product->delivery_time) || !$product->delivery_time} style="display: none;"{/if}>
           <label>{l s='Delivery:'} </label>
           <span class="editable" itemprop="delivery_time"{if !empty($product->delivery_time) && $product->delivery_time} content="{$product->delivery_time}"{/if}>{if !isset($groups)}{$product->delivery_time|escape:'html':'UTF-8'}{/if}</span>
          </p>

w pliku product.tp i nie wiem w czym jest problem :( Proszę o pomoc :(

Dodam że wyświetla tylko wartość "LABEL"

Edited by too4you (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

'delivery_time' musi ccos pokazywac, jezeli wysweitla labela. ale.... tak staram sie zrozumiec linijke, ktora ma wyswietlic ta wartosc.... albo juz zdziadzialem, albo to dla mnie jakas magia ;)

<span class="editable" itemprop="delivery_time"{if !empty($product->delivery_time) && $product->delivery_time} content="{$product->delivery_time}"{/if}>{if !isset($groups)}{$product->delivery_time|escape:'html':'UTF-8'}{/if}</span>

na co ten 'content' ? i dlaczego za tym IF masz ' > ' i po co badanie $groups ? ogolnie, w tym momencie wyswietli tylko jezeli do klienta nie bedzie przydzielona zadna grupa, a ta zazwyczaj jest przydzielana odgornie dla odweidzajacego czy usera... a juz class="editable" robi najwieksze wrazenie ;) costam skopiowales ale nie za bardzo masz pojecie co i po co? przepraszam, ale tak to wyglada ;) no i bez obrazy oczywiscie, po to jest forum, zeby na takie rzeczy zwracac uwage.

 

 

a czy tak nie wyglada ladniej i bardziej czytelnie?

{if empty($product->delivery_time) || !$product->delivery_time}

<p id="delivery_time">
           <label>{l s='Delivery:'} </label>
           <span>{$product->delivery_time}</span>
</p>

{/if}

 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...