Jump to content

Profesjonalna przebudowa sklepu


artes1

Recommended Posts

Witam, poszukuję doświadczonej osoby, która profesjonalnie przebuduje mój sklep internetowy, zarówno od strony technicznej jak i wizualnej.

Od osoby, z którą nawiążę współpracę oczekuję:

  • doświadczenia w budowie i przebudowie sklepów, tj. części wizualnej i technicznej
  • bardzo dobrej znajomości kodu, jego poprawnej optymalizacji oraz przebudowy sklepu w sposób rzetelny, zgodny z wytycznymi Googla co do pozycjonowania
  • znajomości zasad budowania sklepu (części wizualnej) pod zwiększenie konwersji
  • faktury VAT / paragonu / podpisania umowy

 

Mowa tutaj o działającym sklepie internetowym. Mam kilka pomysłów na jego przebudowę, wiem co chcę dodać, co wyciągnąć "na wierzch", aby nakierować klientów na dany asortyment. Potrzebuję jedynie konsultacji z doświadczoną osobą w temacie i obiektywnej opinii, aby wspólnie przebudować sklep pod lepszą sprzedaż. Szukam osoby z pasją i wizją, która zna trendy branży e-commerce oraz ma bogate doświadczenie techniczne jeżeli chodzi o pisanie kodu i wizualną stronę sklepu.

Oczywiście w zamian dobrze płacę, w zależności od zaangażowania w projekt.

PS: Nie szukam kolejnych "znawców" tematu, laików uczących się pisać w html, którzy porywają się z motyką na słońce bez jakiegokolwiek doświadczenia i wiedzy.

W razie zainteresowania proszę o prywatną wiadomość tutaj na forum.

Pozdrawiam serdecznie

Edited by artes1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...