Jump to content

katalog sayfasında hata

Recommended Posts

merhaba benim şu sekilde bır problemım var belkı yardımcı olabılırsınız adminde katalogda olusturdugum kategorude urun ekledım 89 adet kadar bu urunlere farklı id ler verıyor ya 80,81.82 vs... gıbı sımdı asıl sorun su ben 107 id nolu urunu cagaramıyorum sayfa goruntulenemedı hatası alıyorum sayfayı yenıledıgımde de geçersiz yazıyor.107 108 id nolu urunlerı duzenlemem gerek ama yapamıyorum bu konuda bılgısı yada fıkrı olan varmı bu arada urun sıtede gorunuyor kullandıgım ps surumu 1.2.5 yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

anladığım kadarıyla sitede ürün görünüyor ama, adminden ürünü düzenliyemiyorsun doğrumu anlamışım.??
eğer böyle bir sorun ise ürün ismine veya idye göre sağ üstte olan ürün arama yerinde bir arattğın zaman karşına çıkması lazım.

kolay gelsin

Allah senden razı olsun ben neden bunu dusunemedım bılmıyorum fakat dedıgını uyguladım ve oldu cok cok tesekkur ederım ıyı varsınız...sizlerin sayesinde sorun yada sorularımıza cevap buluyorz ıyı calısmlar dılerım arkadasım

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

skf1883 kardeşim Bağdat caddesindeki münübüscüler gibi önümüzde durup korna çalmanın alemi yok. Tamam anladık hayirli uğulu olsun da dedik ama böyle her yere spam yapmanın alemi yok. zaten konu açilmıs. millet kör değil görüyor. isteyen ulaşır sana. rica ederim spam yapmaktan vazgeç lütfen...