Jump to content
  • 0

Nie można wygenerować miniaturek - brak produktów i zdjęć o ID...


baller

Question

Witam,

Chcę wygenerować miniaturki home_default w Prestashop, zmieniłem nieco ich rozdzielczość stąd też taka potrzeba. Produktów mam tysiące, więc wiadomo przy pierwszym generowaniu kończy się czas serwera i za drugim i kolejnym razem przy opcji "Usuń poprzednie obrazki" zaznaczam nie. Niestety wszystko szło okej do czasu, gdy zaczęły mi wyskakiwać błędy jak poniżej. Faktycznie, wchodząc w lokalizację z komunikatu nie ma tam tych zdjęć. Ale to prawdopodobnie dlatego, że ten produkt został usunięty (posiadam automatyczną integrację z hurtownią). Wchodząc na listę produktów jest właśnie "luka" w numerach ID produktów.

Co zrobić, aby naprawić ten błąd? Czy jest możliwe, że produkt jakoś nie do końca dobrze został przez integrację usunięty z bazy i przez to jest taki błąd?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam!

 

presta_problem.jpg

presta_problem2.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Bardzo możliwe, że to właśnie przez błąd inegratora. Takie problemy też mogą wystąpić jak nie masz odpowiednich uprawnień do folderów.

Więcej mógłbym Ci powiedzieć sprawdzając bazę danych, bo możliwe, że przy produkcie zamiast jego całkowitego usunięcia następuje np wyczyszczenie jego ID, albo jest dopisana dodatkowa flaga ukrywająca dany wpis.

Tak przy okazji. Podane lokalizacje posiadają pliki index lub pozostawione puste foldery  ? jeśli tak to one też powinny być usunięte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...