Jump to content

Moduły do testów


Recommended Posts

Dzień dobry ! 
Jako, że od dłuższego czasu zajmuję się Prestashop - stwierdziłem, że udostępnię kilka modułów mojego autorstwa - w zamian za feedback, co można dodatkowego w nich wykonać, chętnie przyjmę również pomysły na inne moduły .

 

Facebook Messenger :

https://bitbucket.org/mateo1907/facebookmessenger 

Opis: Pozwala na kontakt użytkowników za pomocą aplikacji Facebook Messenger z administratorem sklepu poprzez połączenie modułu z Profilem FB Sklepu.

 

Youtube Videos on CMS Pages:

https://bitbucket.org/mateo1907/ps_youtube

Opis: Pozwala na wyświetlenie wszystkich filmów YouTube z kanału (poprzez wprowadzenia ID kanału oraz klucza API) oraz wyświetlenie ich na stronach CMS za pośrednictwem shortcode'u {youtube}

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! :)

Edited by Mateo_19_07 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jak przenoszę to post oryginalny zazwyczaj ma przez 3 dni w starym dziale taką strzałkę z boku i jest wtedy widoczny w obu działach na raz. Poza tym każdy kto pisze w danym temacie może w swoim panelu odnaleźć swoje własne posty bez konieczności przeglądania całego forum i bez problemu przejść do danego tematu ;)

10 minutes ago, stoffshop said:

jeśli coś przenosisz do właściwego działu to pisz do jakiego 

ułatwi to wszystkim odnalezienie wątku 

W którym miejscu mam to pisać? Jak ktoś wcześniej nie widział takiego tematu to właśnie po przeniesieniu do właściwego działu będzie łatwiej go odnaleźć :D

A jak ktoś pisał w danym temacie i zaznaczył sobie opcje powiadamiania lub obserwacji wątku to dostaje email z moim postem że wątek jest przeniesiony.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...