Jump to content
Mateo_19_07

Moduły do testów

Recommended Posts

Dzień dobry ! 
Jako, że od dłuższego czasu zajmuję się Prestashop - stwierdziłem, że udostępnię kilka modułów mojego autorstwa - w zamian za feedback, co można dodatkowego w nich wykonać, chętnie przyjmę również pomysły na inne moduły .

Facebook Messenger :

https://bitbucket.org/mateo1907/facebookmessenger 

Opis: Pozwala na kontakt użytkowników za pomocą aplikacji Facebook Messenger z administratorem sklepu poprzez połączenie modułu z Profilem FB Sklepu.

Youtube Videos on CMS Pages:

https://bitbucket.org/mateo1907/ps_youtube

Opis: Pozwala na wyświetlenie wszystkich filmów YouTube z kanału (poprzez wprowadzenia ID kanału oraz klucza API) oraz wyświetlenie ich na stronach CMS za pośrednictwem shortcode'u {youtube}

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! :)

Edited by Mateo_19_07

Ambassarors 

jest taka prośba , jeśli coś przenosisz do właściwego działu to pisz do jakiego 

ułatwi to wszystkim odnalezienie wątku 

Dzięki 

R.

Jak przenoszę to post oryginalny zazwyczaj ma przez 3 dni w starym dziale taką strzałkę z boku i jest wtedy widoczny w obu działach na raz. Poza tym każdy kto pisze w danym temacie może w swoim panelu odnaleźć swoje własne posty bez konieczności przeglądania całego forum i bez problemu przejść do danego tematu ;)

10 minutes ago, stoffshop said:

jeśli coś przenosisz do właściwego działu to pisz do jakiego 

ułatwi to wszystkim odnalezienie wątku 

W którym miejscu mam to pisać? Jak ktoś wcześniej nie widział takiego tematu to właśnie po przeniesieniu do właściwego działu będzie łatwiej go odnaleźć :D

A jak ktoś pisał w danym temacie i zaznaczył sobie opcje powiadamiania lub obserwacji wątku to dostaje email z moim postem że wątek jest przeniesiony.

a niech i tak i będzie....:)

jeśli tak działa  super  

jak już tu trafiłem to poratuj w jakim dziale szukać kogoś kto pomoże mi postawić prestę 1.7 na zakupionym szablonie 

dzięki serdeczne za pomoc 

Robert.