Jump to content
  • 0

Błąd 500 podczas kończenia transakcji (własny moduł płatności)


TimonP

Question

Stworzyłem własny moduł płatności dla wybranych klientów (14 dni na zapłatę).

Tworzenie modułu polegało na skopiowaniu już istniejącego bankwire i zmianie we wszystkich plikach wpisów na bankwirebudget.

W pliku /config/config.inc.php również dodałem wpis define('_PS_OS_BANKWIREBUDGET_', Configuration::get('PS_OS_BANKWIREBUDGET'));

Pamiętam, że moduł był testowany i wszystko działało sprawnie. Wczoraj pojawił się jednak błąd 500 podczas finalizacji zamówienia "Potwierdzam zamówienie".

Błagam o pomoc.

 

Screenshot-2018-1-24 http sacar pl.png

Edited by TimonP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Chodzi ci o tabele w bazie danych?

Muszę poprzez phpmyadmin dodać nowy wpis w tabeli? czy mogę się odwołać do oryginalnego bankwire?

--

Odwołałem się do istniejącego bankwire.

katalog główny-moduły-bankwirebudget-validation.php

$bankwirebudget->validateOrder($cart->id, Configuration::get('PS_OS_BANKWIRE'), $total, $bankwirebudget->displayName, NULL, array(), (int)$currency->id, false, $customer->secure_key);

katalog główny-moduły-bankwirebudget-controllers-front-validation.php

$this->module->validateOrder($cart->id, Configuration::get('PS_OS_BANKWIRE'), $total, $this->module->displayName, NULL, $mailVars, (int)$currency->id, false, $customer->secure_key);

 

Zamówienie jest realizowane, sklep oraz klient dostają maile z informacją o zakupie/sprzedaży, w sklepie w zamówieniach również jest odnotowana sprzedaż.

Jednak klient po finalizacji zamówienia otrzymuje informację "dotyczącą problemu z zamówieniem"

 

 

Screenshot-2018-1-24 Potwierdzenie zamówienia - SACAR - Profesjonalne Środki Czystości.png

 

---------

Ok, już działa, trzeba było jeszcze w jednym miejscu zmienić nazwę.

 

Edited by TimonP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...