Jump to content
  • 0

Odniesienie do jednego produktu na stronie głównej


LiderBudowlany

Question

Witam, tworzę stronę internetową, która tylko "dodatkowo" ma sklep internetowy, ponieważ posiada tylko jeden produkt i chciałem to zrobić na takiej zasadzie, że na stronie głównej mamy widok tego produktu, jego cenę i mamy możliwość podania ilości sztuk i kliknięcia kup teraz. Wszystko praktycznie mam już gotowe, tzn. strona główna jest cała zbudowana już na prestashop 1.7, mam ustawione działanie koszyka itd. tylko na razie wyświetlanie tego produktu mam na podstawie bloku "Popularne produkty", który docelowo chce wyłączyć i zastąpić go właśnie tym o czym piszę, wiec potrzebuje zagnieździć w templatce Classic odniesienie do ceny tego jednego konkretnego produktu, pola na ilość i przycisk dodaj do koszyka. Pytanie właśnie jak to można zrobić, czy istnieją jakieś shortcode'y, albo coś w tym rodzaju, jestem świeżakiem jeżeli chodzi o Prestashop, a nie mogę się doszukać tej konkretnej kwestii. 

Wyobrażam to sobie tak, że istnieje jakaś funkcja przywołująca produkt o danym ID, a następnie wyświetlanie np. pola jego ceny.

Wiem, że mógłbym edytować templatkę wyświetlanie listy produktów, ale też nie chciałbym ingerować na razie wygląd list i produktów, ponieważ za jakiś czas na stronie może pojawić się potrzeba dodania paru produktów i wtedy te widoki będą potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...