Jump to content
  • 0

beckap prestashop które pliki podmienić


stoffshop

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Piotr ..

chcesz mi powiedzieć by kopiować / zgrywać cały folder presta , przeciez to z 1GB zajmuje :)

podpowiedz mi konkretnie proszę jak nazywa się folder/plik w classic-u z bazą a który to kopie plików, będę

 wdzięczny i z chęcią będę tak czynił 

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Piotr 

wszystko jasne już znalazłem, kopie można przecież te duże nadpisywać i robić w nocy 

mam jeszcze jeden problem, mam tego classic-a i pobranego z polskiej strony , potrzebuję by tylko chodził w jezyku DE

co byś wyłaczył i zmienił by nie wyświetlał sie w polskiej wersji na googlach a jedynie by admin mi został w PL, mam niby takie ustawienia ale nie wiem czy dobrze to ustawiłem , i ciekaw jestem czy strona będzie pozycjonowała sie w google DE 

scree.

3.JPG

2.JPG

1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1 temat = 1 problem

tylko coś sprostuje i dokończę choć uważam że polskie forum może przez to prawie nie zawiera treści 

Ale ....w zaawansowanych język i kraj pl zmieniałem na niemieckie i przez to rozwaliło mi tłumaczenia w prescie i musiałem w hostingu 500zł wywalić za beckup bo oczywiście jako początkujący nie wiedziałem że trzeba to robić , Pior nie mówię że nie masz racji z tą zmianą z pl na de , ale u mnie wywaliło i kosztowało słono, oczywiście mogłem tez mieć jakiś inny błąd ale jesli ktoś trafi sie na tym forum to zanim zrobi jakie kolwiek ruchy niech robi kopie , mówie tu o jezykach zmianach itp,. Temat zakończony już nie wnąsze nic i dziekuje i pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...