Jump to content
  • 0

Opis pod nowy standard allegro


Robert

Question

Witam,

Poszukuję rozwiązania dotyczące opisów produktów w nowym schemacie allegro który wchodzi dla sprzedawców od początku lutego.

Potrzebuje stworzyć rozbudowany opis do laptopów i komputerów lecz niestety w przypadku jednego okna opisu nie ma takiej możliwości. gdyż tylko będzie przy tekście 1 zdjęcie zgodnie z szablonem allegro.
Proszę o informację czy w Prescie 1.7 da się stworzyć kilka okien opisu produktu które na stronie presty będą wyglądać jak jeden cały blok ?

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Twoja opinia, ja uważam, że mam dobre opisy, a nie wszyscy kupują na allegro. Opis na allegro jest czytelny i bez zbędnych śmieci więc czemu nie mieć takiego w sklepie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany stworzeniem takiego modułu proszę o kontakt na priv.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W tym momencie korzystamy do wystawiania na allegro z Baselinkerem i w przypadku szablonu HTML się dobrze sprawdza nie ma żadnych problemów. Oczywiście jeżeli system do wystawiania będzie trzeba zmienić by zadziałało to jestem otwarty na propozycje. W naszym przypadku chodzi głównie o nie robienie opisu do produktu 2 razy bo to po prostu strata cennego czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1/14/2018 at 6:09 PM, Piotr K. said:

@Robert jak masz dział albo agencję odpowiedzialną za SEO sklepu to spytaj ich o zdanie a później porównaj z tym co napisałem wcześniej...

Odkopię temat, ale czy możesz podać uzasadnienie? (nie, nie ma ironii w moim pytaniu)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W takiej sytuacji robi się duplicate content co może wpływać niekorzystnie na całe pozycjonowanie.

Teoretycznie nie powinno się korzystać z tego samego opisu, ale miałem już rozmowy z agencjami seo które twierdzą że nie wpływa to negatywnie z faktu daty publikacji treści.

Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie czy teksty są indywidualnie pisane, czy np gotowe opisy skopiowane od hurtowni.

Więcej informacji o duplicate content można przeczytać np na: https://www.seostation.pl/wiedza/duplicate-content-poradnik

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...