Jump to content
  • 0

Nie widzi css i js po przeniesieniu z unixstorm na ovh


Poliman

Question

Witam. Po przeniesieniu/kopii plików strony z unixstorm.org na testowe konto na ovh.pl:

1. Pobranie wszystkich plików (również z folderem cache, ale wyczyszczenie go przed wgraniem) przez FTP i potem wgranie na nowy hosting w OVH.

2. Eksport bazy danych - struktura i dane i następnie import z poziomu konsoli, ponieważ baza była zbyt duża żeby sprawnie wgrać ją przez phpmyadmin.

3. Zmiana danych do bazy w /config/settings.inc.php.

4. Strona produkcyjna https://sklep.bama24.pl/ oraz testowa https://tbama.s1.poliman.net

5. Po wejściu na panel admina na produkcyjnej wszystko elegancko się wyświetla i działa. Natomiast na testówce Chrome w konsoli zwraca litanię błędów dotyczących jQuery i ogólnie js, np:

- Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token

- Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined

- Uncaught ReferenceError: $ is not defined

Co by wskazywało, że po przeniesieniu nagle przestał być widoczny js i jQuery. Poza tym po zalogowaniu na admina na testowej stronie nie ma CSS. Zakładam, że to jest spowodowane przez niewidoczność js/jQuery. Załączam screeny z panelu po zalogowaniu i przed. Trzeci screen przedstawia konsolę strony głównej, mimo tych błędów w zakładce Network wszystkie pliki js mają status 200 (nie wszystkie zmieściły się na screenie). Wszystko sprawdzane na trybie Incognito przeglądarki Chrome w celu uniknięcia ewentualnego cachowania.

Problem dotyczy Presty 1.6.1.8. Na testowym serwerze jest PHP 7.0. Na produkcyjnym 5.6.30.

errors.png

login form error.png

strona glowna.png

js response 200.png

Edited by Poliman
added more informations (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Właśnie też tak przypuszczam, że linki są niepoprawne, ale nie wiem gdzie je zmienić. Teraz już wiem, że htaccess jest problemem. Luknę w necie jak go wygenerować, ale bez CSS w panelu będzie trochę ciężko. :)

 

PS

Znalazłem takie wideo. Plik rzeczywiście się wygenerował ponownie, ale błąd dalej występuje. Jeszcze jedna informacja - produkcja ciągnie pliki z folderu public_html/pliki strony a testowy z /web/tbama/pliki strony. Folder /web/ jest odpowiednikiem public_html. Katalog główny domeny to /web/tbama. Zmieniłem też profilaktycznie wersję php na 5.6.30.

Edited by Poliman (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...