Jump to content
  • 0

Sprzedaż produktów wirtualnych - plików PDF


jambres

Question

Witam mam problem z plikami pdf sprzedawanymi jako produkty wirtualne.

Standardowo tworzę nowy produkt wirtualny, w zakładce Produkt wirtualny wskazuję nazwę pliku. Po zapisaniu zmian klikam "Pobierz plik", aby przetestować czy się będzie pobierał (użytkownik później po zakupie ma ten sam efekt o którym za chwilę..).

Kiedy plik pdf wygeneruję wcześniej z programu Adobe Acrobat PRO wtedy przy wybraniu "Pobierz plik" otwiera mi się biała strona i plik się nie pobiera.

Kiedy plik pdf wygenerują z programu MS Word wtedy wszystko działa. 

Fakt - mógłbym używać WORDa i byłoby po problemie ale te pliki pdf jeszcze dodatkowo zabezpieczam w Acrobacie hasłem przed kopiowaniem.

Nie wiem czy jest jakiś problem z funkcją get-file-admin przez którą przechodzi plik czy coś innego.

Kolega sprawdzał mi logi z serwera i znalazł tylko coś takiego.

 

Quote

[Thu Nov 16 11:55:31.578206 2017] [:error] [pid 5758] [client 10.254.254.250:55120] PHP Fatal error:  Uncaught exception 'Exception' with message 'Previously set padded length exceeded by 4476 bytes.' in /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/fpdi_mc.php:558\nStack trace:\n#0 /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/fpdi_mc.php(642): FPDImc->createCompressedXrefStream(Array)\n#1 /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/fpdi_mc.php(1042): FPDImc->updateXrefStreams()\n#2 /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/pdfstampplus.php(433): FPDImc->rewriteDocument('/srv/ksiazki/do...', false)\n#3 /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/pdfstampplus.php(454): PDFStampPlus->processPDFFile('/srv/ksiazki/do...', '/srv/ksiazki/do...')\n#4 /srv/ksiazki/classes/Hook.php(591): PDFStampPlus->hookActionProductDownloadAuthoriseAfter(Array)\n#5 /srv/ksiazki/classes/Hook.php(546): HookCore::coreCallHook(Object(PDFStampPlus), 'hookactionProdu...', Array)\n#6 /srv/ksiazki/override/controllers/front/GetFileController.php(257): HookCore::exec('actionProductDo...', Array)\n#7 /srv/ksiazki/classes/controller/Controller.php(170): GetFileController->init()\n#8 /srv/ksiazki/admin0 in /srv/ksiazki/modules/pdfstampplus/fpdi_mc.php on line 558, referer:

 

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...