Jump to content

Modul Fan Curier Prestashop 1.7.2.X


Recommended Posts

Salut,

 

Doream să vă întreb dacă a reușit cineva implementarea cu succes a modulului Fan Courier pentru Prestashop 1.7.2.4.

Cei de la suport de la Fan nu cred că înțeleg prea bine termini tehnici și nu au reușit să-mi faci modulul să funcționeze. Ei tot îmi spui că am instalat modulul greșit, însă nu acesta este cazul. Cred că ceva nu-i convine la ultima versiune de Prestashop.

A reușit cineva cu succes să-l instaleze?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Da, este facuta si versiunea aceasta:

 1. Mai multe locatii pe un singur cont de fan

SAU

2. Mai multe conturi de fan fiecare cu cate o singura locatie

Din pagina de comanda din admin, poti selecta de pe ce cont/locaie vrei sa generezi awb-ul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marius05 said:

Da, este facuta si versiunea aceasta:

 1. Mai multe locatii pe un singur cont de fan

SAU

2. Mai multe conturi de fan fiecare cu cate o singura locatie

Din pagina de comanda din admin, poti selecta de pe ce cont/locaie vrei sa generezi awb-ul.

 

 

Ce am eu nevoie este exact o combinatie intre cele doua. Mai multe conturi de fan, fiecare cu mai multe locatii

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geoc112 said:

Ce am eu nevoie este exact o combinatie intre cele doua. Mai multe conturi de fan, fiecare cu mai multe locatii

Da, bine inteles ca se poate face si versiunea asta, daca vrei contacteaza-ma in privat.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

In 2021, am aceeasi problema, nu reusesc sa fac sa imi apara Fan courier in lista de Carriers si nici un tabela ps_carrier.

Ca si pasi facuti, am importat modulul si atat. Oare mai trebuie facut si altceva?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...