Jump to content
  • 0

Problem z produktem wirtualnym


jambres

Question

Witam, w moim sklepie sprzedaję książki. Rozpocząłem też sprzedaż produktów wirtualnych. Na razie sprzedaję dwie publikacje elektroniczne w postaci plików PDF. Z jedną publikacją nie mam żadnych problemów ale z drugą problem jest następujący: klient po zakupie klika link i zamiast pliku do pobrania pojawia się pusta strona w przeglądarce. Kiedy wchodzę do sklepu z poziomu administratora w Produkty w zakładkę Produkt wirtualny i w sekcji "Łącze do pliku" klikam  "Pobierz plik" - efekt jest ten sam - pusta strona w przeglądarce. Podmieniam plik, wgrywam nowy ale nic się nie zmienia. Proszę o  pomoc

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Co ciekawe oba produkty instnieją w katalogu download ale jeden się pobiera a drugi nie. Jeden nazywa się b62c55694f4b2eb80d2be15cc14280d0eb761f12 a drugi fab32697e05bdd319adac8538d528afdf85de253.

/get-file-admin.php?file=b62c55694f4b2eb80d2be15cc14280d0eb761f12 (działa)
/get-file-admin.php?file=fab32697e05bdd319adac8538d528afdf85de253 (nie działa)

Edited by jambres (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ta książka która się pobiera poprawnie ma 1MB. 

Wrzuciłem inną testową publikację z plikiem o pojemności 100kB i też działa bez problemu.

Natomiast ta która nie działa ma trochę ponad 4MB. Czy to może stanowić problem?

Dodam że konfiguracja serwera pozwala mi na pliki o max size 80 MB a w samej aplikacji presta mam ustawione 20MB

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...