Jump to content
  • 0

Blok filtrów nawigacyjnych nie wyświetla się po skorzystaniu z wyszukiwarki sklepu


Inkton

Question

Witam, Kombinuje sobie z filtrami nawigacyjnymi. Jak chodzę po kategoriach to wszystko jest ok i się wyświetla. W momencie jak skorzystam z wyszukiwarki, żeby wyszukać konkretny produkt i wyświetli mi się np. 10 sztuk o tym samym kodzie, ale innych producentów to chciałbym dodatkowo przefiltrować dalej korzystając właśnie z filtrów nawigacyjnych i tu właśnie pojawia się problem, bo po skorzystaniu z wyszukiwarki nie pojawiają się one. Jak rozwiązać ten problem?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
15 hours ago, m4rlb0r0 said:

ani w wynikach wyszukania, ani na karcie producenta/dostawcy filtrów nie uświadczysz... 

dla mnie to też wielki problem i szukam rozwiązania, ale jak na razie bez skutku

No szkoda, ale jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ sklep można postawić za darmo więc i tak oszczędzamy wiele kasy i można kupić jakiś dodatek od czasu do czasu, na którym nam zależy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, endriu107 said:

Na addonsach sa moduły które wyświetlają się w innych miejscach niż strony kategorii.

Znalazłem taki moduł, który wygląda jak ten oryginalny i można filtrować po wyszukaniu produktu. https://addons.prestashop.com/en/search-filters/18575-amazzing-filter.html Pytanie czy nie można wprowadzić jakiejś małej modyfikacji w kodzie żeby defaultowy moduł wyświetlał się tak jak ten z linka? To chyba nie jest aż tak skomplikowane. Produkty mają swoje atrybuty zawsze, kwestia tylko tego, że te filtry nie wyświetlają się na stronie po szukaniu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...