Jump to content
  • 0

Wtyczka paypal po francusku


conderus

Question

Witam.

Mam problem z potwierdzeniem zamówienia po płatności paypal, Wszystko jest po francusku tak jak widać na obrazku. Jak przechodzę do ustawień wtyczki, i przechodzę do "tłumaczenia", to są te pola i tłumacze je na polski, ale nadal jest po francusku. Czy muszę coś jeszcze gdzieś ustawić, by było to po polsku? Zmiany zostały zapisane i jest po polsku ustawienie w tłumaczeniach.

paypal error.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzieki , ja kilkałem "tłumacz" bezpośrednio ze strony modułu, ale racja nie wiadomo co to za tłumaczanie było, zawsze trzeba wybierać przez tłumaczenia, i szablon i język.

Mam jeszcze jedno pytanie, nie chcę zakładać nowego tematu.

W szablonach email są takie tagi jak {product} {shop_name} itp. Gdzie mogę znaleźć listę tych wszystkich tagów ? Szukałem wczoraj godzinę i nie ma tego nigdzie, a chciałbym dowiedzieć się jaki jest tag od modelu tylko, bo {product} to cała nazwa, a ja chce tylko numer modelu, oraz tag od nazwy wariantu dla danego produktu (chciałbym żeby w emailu z powiadomieniami o braku towaru, w temacie żeby był tylko model i jego wariant, nic więcej.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, conderus said:

Mam jeszcze jedno pytanie, nie chcę zakładać nowego tematu.

Regulamin forum:

 

W szczególności ten punkt:

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...