Jump to content
  • 0

Edycja strony głównej HTML (po to by działał chat)


Krzysiek91

Question

Witam,

Zainstalowałem moduł chat Zopim ZenDesk. Instalacja przebiegła poprawnie ale nie wyświetla mi się chat bo nie wstawiłem widgeta z ID do kodu źródłowego strony głównej HTML pomiędzy tagami <head>. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć:

a. Gdzie znaleźć ten plik w którym należy wkleić kod

b. Czy coś jeszcze należy dokonać aby widget poprawnie się osadził?

Oryginalne polecenie brzmi tak jak poniżej:

Copy the following script and insert it into your website's HTML source code between the <head> tags.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
2 hours ago, e_com said:

Jakiś szajsowaty ten moduł wynalazłeś.

Zainstaluj ten: https://mypresta.eu/modules/advertising-and-marketing/zopim-chat-free.html

Nie trzeba się babrać w grzebanie w kodzie.

A sekcja <head> jest w templatce header.tpl w katalogu szablonu.

 

Mój moduł zopim chat jest z mypresta.eu , czyli dokładniej z tej strony jaką podałeś.

Jak jestem w back office chatu naciskam na "Dashboard" i w sekcji "Home" jak nacisnę "Widget" to pojawia się taka informacja o tym by wrzucić kod do sekcji <head>.

widget.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli strona ma fanpage na facebooku to lepiej skorzystać z messengera zamiast zopima, odpowiadać klientom możesz zawsze z telefonu oraz każdy administrator fanpage otrzymuje powiadomienie o nowej wiadomości więc jeśli jest ich kilku szanse na szybką odpowiedź są dużo większe a to sprawia że klienci nie uciekają do konkurencji.

Tak się składa że akurat dzisiaj popełniłem taki moduł który wyświetla przycisk messengera oraz wyświetla chat box messengera, do wyboru kilka hooków wyświetlania z chęcią bym go dał kilku dużym sklepom do potestowania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...