Jump to content
  • 0

Home Tabs New Products


Jakub

Question

Witam, 

 

mam pewien problem mianowicie na stronie mam zainstalowany moduł home tabs New Products, moduł cały czas działał poprawnie z tym że presta była powiązana z naszym systemem sprzedażowym oraz magazynem. 

Kilka dni temu zdecydowałem na rozłączenie wszystkiego i zarządzanie stroną internetową tylko i wyłącznie przez preste, Nowe produktu w dalszym ciągu są widoczne natomiast z trzech jeden wygasł i pokazują się tylko dwa. 

 

Home tab skonfigurowany poprawnie mianowicie ilość wyświetlanych produktów ustawiona na trzy a widoczność danego produktu na 7 dni.

Chodzi mi teraz aby stary produkt który jest aktywny od dłuższego czasu "odświeżyć" by znalazł się właśnie w bloku nowych produktów.

aktualna wersja presty 1.6

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Temat ten także sam podejmowałem na forum. 

Generalnie logika bloku "newproducts" jest taka, że produkty wyświetlają się w zależności od daty ich wpisania. Aby zmieniać kolejność produktów w bloku należy zmienić tą datę w bazach sql.

Ale w Twoim przypadku wydaje mi się, że produkt jest nieaktywny, bo to niemożliwe aby nie wyświetlał się skoro jest jednym z ostatnio wpisanych produktów i wyświetla się w innych kategoriach sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...