Jump to content
  • 0

Jak ustawić bon rabatowy


IGD

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nikt nie wie jak Ci pomóc, bo nie za bardzo wiadomo co chcesz osiągnąć.

Chcesz dodać bon, nie pokazując go nikomu, ani nie dając go użyć nikomu, ale jednak ma sie dać go wpisać... ja to tak rozumiem. I nie mam pojęcia jak to osiągnąć bo to są sprzeczne warunki do spełnienia.

Określ jasno jak to ma dokładnie wyglądać, a postaram się Ci pomóc. Opisz najlepiej sytuację jak to ma wyglądać dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

"Chcesz dodać bon, nie pokazując go nikomu, ani nie dając go użyć nikomu, ale jednak ma sie dać go wpisać..."

Źle przeczytałeś kolego to co napisałem

cytuje

"ale bedzie można go wpisać podczas realizacji zakupów"

 

Kod jest już w bazie bonów

Ale nie  może być proponowany podczas zakupu i nie może być widoczny w sekcji moje bony (bo to sie mija z celem kiedy kazdy go widzi)

 

Edited by IGD (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja w presta 1.6.1.17 mam ustawione tak jak niżej i mam właśnie taki efekt o jaki (chyba) pytałeś. Ja podaję kod wybranym klientom, nie jest on widoczny dla każdego innego zalogowanego w zakładce "moje Bony" ani w koszyku przed złożeniem zamówienia.

Wyświetl w koszyku: NIE

Wyświetlany: TAK

Jak widzisz ten bon w moje bony to może już go użyłeś w jakimś zamówieniu testowym?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, modni-shop said:

Ja w presta 1.6.1.17 mam ustawione tak jak niżej i mam właśnie taki efekt o jaki (chyba) pytałeś. Ja podaję kod wybranym klientom, nie jest on widoczny dla każdego innego zalogowanego w zakładce "moje Bony" ani w koszyku przed złożeniem zamówienia.

Wyświetl w koszyku: NIE

Wyświetlany: TAK

Jak widzisz ten bon w moje bony to może już go użyłeś w jakimś zamówieniu testowym?

 

Mam wersje presty 1.6.1.6

Utworzyłem właśnie teraz nowy bon i ustawiłem Wyświetlany na TAK

Niestety odrazu po zalogowaniu widze że jest dostępny w moich bonach i na 100 procent inni też go zobaczą.

i to jest duży problem 

otóź jeden z klientow użył wszystkie kody ktore byly  (Wyświetlane na TAK) imienne dla zwycięzców konkursu... tym samym ujawnił problem

 

A mnie właśnie chodzi o to jak to opisaleś

"Ja podaję kod wybranym klientom, nie jest on widoczny dla każdego innego zalogowanego w zakładce "moje Bony" ani w koszyku przed złożeniem zamówienia."

 

Czy aktualizacja presty spowoduje jakieś niepożądane zmiany w mojej obecnej bazie danych ?

Edited by IGD (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie korzystałem z Twojej wersji, ale sprawdziłem u siebie na 1.6.0.9, dodałem testowy bon, zalogowałem się jako klient i działa jak trzeba.

I przy okazji odkryłem błąd u siebie na wersji 1.6.1.17 bo po zalogowaniu jako klient w zakładce moje bony nie widzę nic, nawet jak bon jest przypisany tylko do wybranego klienta...

bony.thumb.jpg.40ce1df14b1ab924f5ff12b0ddebd2ce.jpg

Czyli problem odwrotny niż u Ciebie...

Edited by modni-shop
Mój problem leżał w pliku controllers/front/DiscountController.php ale teraz za to widzę to, o czym Ty pisałeś: klient widzi wszystkie kody rabatowe, tak więc rozwiązaniem chyba jest ograniczenie danego kodu do konkretnego klienta lub grupy z tym klientem (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...