Jump to content

Nedokončená objednávka v PS 1.1 - zacyklovaný proces


joke

Recommended Posts

Se zblázním. Když nefungují objednávky nefunguje obchod. Nový hosting a teď mi volal zákazník, že nejde objednat:
- zboží v košíku -> "K pokladně" - ukáží se Adresy, zvolím dvě rozdílné -> "Další", skočí to na Shrnutí (ale fakturační i doručovací adresa je stejná) -> volím přesto "Další" a jsem zpět na Adresy .... A TAK STÁLE DOKOLA. Na dopravu se mu nechce. Už mi z toho hrabe, protože mi to na původním hostingu bez problémů běželo.

Link to comment
Share on other sites

Řešení siceneporadím, ale musím se zeptat.
Koukám, že už druhej problém po přechodu jinam. Ty sis to neotestoval? Já mám shop na jinym hostingu už asi tři tejdny,ale původní pořád běží, dokut tohle neodskoušim 100% doménu přenášet nebudu....

Link to comment
Share on other sites

Všechno se to seběhlo nějak moc rychle, nedodrželi dohodnuté podmínky a zdvojnásobili cenu za všechny hostingy atd. Takže neotestoval. Máš pravdu, nekorektní postup. Věřil jsem, že PS 1.1 je odladěná a nemůže nás nic zaskočit. OMYL! Mám tam ještě nainstalovanou PS 1.3.1 a s tou jsem si chtěl hrát a ladit než na ní přejdu.

Teď nevím, jestli rovnou nevletět na PS 1.3.1. je nějaký spolehlivý převod databáze z PS 1.1.? Vím, že někdo psal o nějakých problémech.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, já měl taky představu, že si spustím PS 1.1 a na subdoméně nebo pod nainstaluju 1.3.1 a pak jen přesměruju. Ale... Potřebuju jen pohnout s tou tvorbou objednávek a na ostatní drobnosti kašlu. Jsem amater a vždy se na to vrhnu, když je potřeba (tak jednou za rok), proto toho moc neumím.

Link to comment
Share on other sites

To mi stále tvrdilo, že cs.gzip nejde rozbalit a rozbalený to také nechtěl schroupnout. Asi mám nějaké po... ruce:-))))

Myslíš ten návod na Update ve WIKI z 1.8.2008. To funguje i na 1.3.1?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jsem se pustil do toho přechodu 1.1.0.5 -> 1.3.1 .
Jak jsi řešil jazyky? V 1.1. je to 3 a v 1.3 má číslo 4. Bojím se, že na něco zapomenu.
Jak jsi to řešil s dbt? Tam vznikne stejný problém. To v tom návodu jaksi nepíšou. Zmiňují jen méně podstatné věci. Překopírovat obrázky a maily by mne asi (doufám :-))) také napadlo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...