Jump to content

Vlastní číslování faktur


martin.c80

Recommended Posts

existuje nějaká úprava na to, aby bylo možné zadávat u každé objednávky vlastní číslo faktury? Rád by jsem používal el. faktury, ale jde o to, že v účetnictví se fa vystavují v jiném pořadí, než v jakém přišly objednávky a jiné číslování může dělat následně probémy. Navíc by to asi účetně nebylo také zrovna moc v pořádku. Děkuji za radu....

Link to comment
Share on other sites

existuje nějaká úprava na to, aby bylo možné zadávat u každé objednávky vlastní číslo faktury? Rád by jsem používal el. faktury, ale jde o to, že v účetnictví se fa vystavují v jiném pořadí, než v jakém přišly objednávky a jiné číslování může dělat následně probémy. Navíc by to asi účetně nebylo také zrovna moc v pořádku. Děkuji za radu....


Tak moment,
proč nenecháš vlastní číslování faktur na Prestě? Takhle se ti v tom udělá neskutečný bordel, bude pak zajímavé dohledávání přijatých předplateb na účet (var. symbol) s výkazem objednávek v administraci! Nehledě na to, že číslování faktur je shodné s číslování dodejek, takže když bude jiné číslování dodejek mimo shodu s číslem faktur, budeš v tom mít neskutečný guláš. Presta si sama čísluje objednávky, do toho bych asi moc nezasahoval, maximálně pro potřeby vedení účetnictví, bych na každý daňový rok zvolil jiný prefix faktur. Ale pokud si to chceš takhle zmrvit, byl někde ve frankofonní části komunitního fóra na tohle modul - ovšem pro malé e-shopy s max. 100-150 produkty v obsahu...

:-/
Link to comment
Share on other sites

to není rozhodně žádné "mrvení". Číslo objednávky z presty mám jako variabilní symbol, takže platby se řadí správně. Ale v případě že v účetním programu vyfakturujeme např. objednávku po telefonu, tak potom jde celá číselná řada do háje. A hlavně nevím, jak by se na to tvářili úřady, že zákazník má jinak očíslovanou fakturu než já v účetnictví. O to mě hlavně jde....

Link to comment
Share on other sites

to není rozhodně žádné "mrvení". Číslo objednávky z presty mám jako variabilní symbol, takže platby se řadí správně. Ale v případě že v účetním programu vyfakturujeme např. objednávku po telefonu, tak potom jde celá číselná řada do háje. A hlavně nevím, jak by se na to tvářili úřady, že zákazník má jinak očíslovanou fakturu než já v účetnictví. O to mě hlavně jde....


Aha,
tak už jsem to pochopil! Existuje na tohle modul "Nákup resp. objednávka po telefonu" pracuje to na bázi "Nákup bez registrace" kde to vygeneruje další číselné pořadí faktury ve shodě s klasickou objednávkou. Ten modul vážně existuje, jenže jde o to, co je skutečně vhodnější. Pakliže ti někdo zavolá telefonem, jeví se možností více.

1. míst speciání registraci v e-shopu pro takový případ nákupu (virtuální zákazník)
2. operátor pracuje s objednávkou - nákup bez registrace (zabudován a ověřen v provozu)
Link to comment
Share on other sites

Docela by mě to taky zajímalo, tohle taky začínám řešit. Protože budu provozovat víc shopů v prestě a ještě je tu možnost osobního prodeje a objednávky přes mail.
Nejjednodušší co mě napadá, je dát fakturám nějaký prefix. (FÚ by tohle vadit nemělo, na to jsem se už ptal)
Ale zatím jsem k fakturám ještě nedošel, úprav na shopu je ještě hodně a tohle si nechám na konec.

Link to comment
Share on other sites

Docela by mě to taky zajímalo, tohle taky začínám řešit. Protože budu provozovat víc shopů v prestě a ještě je tu možnost osobního prodeje a objednávky přes mail.
Nejjednodušší co mě napadá, je dát fakturám nějaký prefix. (FÚ by tohle vadit nemělo, na to jsem se už ptal)
Ale zatím jsem k fakturám ještě nedošel, úprav na shopu je ještě hodně a tohle si nechám na konec.


Finančnímu úřadu je putna co do věcí kolem tvé evidence faktur, můžeš mít deset prefixů - je zajímá hlavně účetní evidence, nikoliv už provozní náležitosti shop versus zákoš! Možnost je i taková, že lze provozovat více shopů na jedné databázi, čímž pak přiřadit každému shopu jedno univerzální prefixové označení - pak dle ročních daňových uzávěrek změnit.

Zase obejdávky e-mailem se nejeví jako zrovna praktickou záležitostí, držel bych se nejspíš selektivního a zaběhnutého standardu! Tedy: objednávka s registrací, objednávka bez registrace, objednávka přes telefon - kdy operátor vytvoří nové ID faktury (prefix+numer) jako virtuální klient nebo nákup bez registrace! Ten nákup po telefonu mě teda moc nebere, pořád platí to ověřené - zákazník si nakupuje přímo na webu s přístupem k produktu na stránce, nevím kdo by službu s nákupem přes hlasovou možnost komunikace využíval, pakliže by se nejednalo o shop s erotickým eskortem nebo pomůckama stejného rázu...
Link to comment
Share on other sites

ta objednávka přes mail je u jiného zboží, služeb než bude v eshopech. (to sem tam jaksi nedopsal). Je to mimo standaret, ale jsou to zákazníci se kterými takhle už obchoduju dlouho.. nemám důvod u nich měnit.

jinak běžet více shopů ja jedné db si neumím vzhledem k úpravám představit (je tam dost změn i v db), do toho se opravdu nechce.

nevíš spíš o nějakém modulu , který umožňuje úpravy faktur ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Není jednodušší si udělat administrátorský (zákaznický) účet a pokud mám objednávku po telefonu, tak si to v eshopu naklikat a vyfakturovat? Nebo si prostě udělat jen virtuální zboží "Nákup po telefonu" a v účetnictví si to vypsat dle potřeby?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...