Jump to content

Ile muszę zapłacić za usuniecie infekcji


kamel23

Recommended Posts

Przeczytałem temat na forum. Jeżeli faktycznie to wirus to trzeba cały sklep pobrać na lokalny komputer i wszystkie pliki przeskanować. Następnie usunąć, podmienić pliki na oryginalne. Bez dostępu do SSH, FTP. Być może jest jakiś moduł dla Prestashop, który pozwala na przeglądanie zawartości serwera (klient FTP) ale tak tego się nie robi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zainstalowany mam XAMPP, chciałbym kupić naukę jak z problemem sobie radzić, to nie jest mój sklep, jednak mam zobowiązania wobec właścicieli, proszę powiedzieć, trzeba najpierw przescanować komputer z zewnątrz? Antywirus w systemie nic nie wykrywa, online także, czy mam ściągnąć Prestashop, wersję, którą mają zainstalowaną? Robię jeszcze coś na tej stronie, może za ok.2h?

Ze strony kontakt znikły dane

http://wstaw.org/w/4Gw8/linki/

Link do strony nagle został zmieniony  https://kontakt/

Edited by kamel23 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Antywirus w komputerze nie wykryje wirusów ponieważ ty możesz nie mieć wirusa a kod który wykonuje jakąś czynność w sklepie.

Ile musisz zapłacić to zależy od tego ile będzie to wymagało pracy, bez dostępu do ftp z pewnością drożej ponieważ nie będzie to "normalna" praca. Jeśli coś zlecasz i masz określony budżet to go napisz w zleceniu wtedy zgłoszą się tylko te osoby które będą chciały podiąć się tego w tych pieniądzach.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ile to może kosztować, proszę ewentualnych chętnych o zaproponowanie kwoty , praktycznie nie powinno mnie to interesować, to nie mój biznes, chciałbym jednak się tego nauczyć. Cóż, wiedza jest do tego potrzebna, ogrom pracy- wykonam ją zgodnie z Waszymi wskazówkami. Wiem, że to jest nędzne zlecenie, proszę o płatną naukę.

Edited by kamel23 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...