Jump to content
uriii007

datafeed okazii

Recommended Posts

Salut, nu stiu raspunsul pentru okazii.ro .

Ai putea sa povestesti si tu ce probleme si cat de simple este exportul pentru unu sau mai multe dintre siteurile romanesti . Cauti.ro , shopmania , compari.ro ,etc

daca esti de unul singur si ti-a taiat popa limba , de ce te mai bagi in seama cu noi prostimea ?

am si eu in plan inscrierea pe okazii. imi poti spune care sunt cerintele lor? tiau dat vreun script? sau vreun model de csv?

eu la compari le-am dat link-ul de la feed shopmania (la shopmania se descarca feed-ul de la ei)
daca nu te descurci spune si ati explic in amanunt
p.s. allshops sunt f buni ( de acolo am primit cele mai multe comenzi )
www.magazinusi.ro

Fac feed-uri la comanda pentru prestashop daca e cineva interesat. In principiu pentru orice site, pretul depinde de complexitate si numarul de feed-uri.

Pentru okazii am nevoie (aprox 270 produse ). Cat costa ?

www.magazinusi.ro

m-am uitat si eu pe okazii.ro si se pare ca poti sa importi csv. deci nu ar trebui sa fie nici o greutate asta.
Ai reusit pana la urma sa faci importul ?

de importat merge dar nu am reusit sa fac datafeed cu cerintele lor. pana la urma am pus manual

Salut!

programez feeduri presta pentru okazii, cauti.ro, allshops.ro, smartbuy.ro, compari.ro... oricare daca stiu ordinea campurilor. CSV si XML.
Trimite mesaj pe geczirobert@yahoo.com daca te intereseaza.

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More