Jump to content
  • 0

Brak możliwości zalogowania sie do PA po aktualizacji.


Bonek092

Question

Witam serdecznie.

 

Dziś na kopii zapasowej, na oddzielnym serwerze postanowiłem zaktualizować Prestę z wersji 1.6.0.14 do 1.6.1 (1.6.17)

metodą 1-Click Upgrade. Wszystko poszło w porządku przynajmniej w logu nie pojawiły się żadne błędy, a mimo to po wyczyszczeniu cache przeglądarki i próbie zalogowania sie do PA, po wpisaniu i zaakceptowaniu danych pojawia sie tylko pusta strona:

http://www.bonek092.ayz.pl/dokcjn9jl4wforys/index.php?controller=AdminDashboard&token=1a65b9d15ff9bff3897bb288e1ee5d87

Czy ktoś może mi z tym pomóc? Bo już na prawdę nie mam pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji :/

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Włącz na serwerze tryb debugowania,

 

sprawdź czy masz dostępne moduły do cache - czasem tak się dzieje jak masz włączone na produkcji cache a na kopii nie masz:)

 

Jak znajdziesz to podeślij error logi z aplikacji

 

// Edit

 

Sprawdź jeszcze czy masz poprawne prawa do zapisu i odczytu :)

Edited by pycode.biz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takie coś pojawia mi się przy włączeniu błędów po próbie logowania do PA (błędy włączyłem w pliku config/defines.inc.php

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 1048576 bytes) in /home/bonek092/domains/bonek092.ayz.pl/public_html/classes/db/DbPDO.php on line 174
Edited by Bonek092 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli masz dostęp np. do directadmina gdzie możesz sprawdzić zajętość miejsca to zrób to, jeśli masz jeszcze sporo to oznacza ze masz jakiś moduł dziurawy. Jesli nie masz miejsca to musisz sobie zrobić, usuwac niepotrzebne pliki, jak najbardziej lub dokupić miejsca. Jeśli sklep już był kilka razy aktualizowany to ma pewnie spora ilośc kopii zapasowych na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na stan naszej wiedzy nie jest to problem miejsca na dysku, ale ilości potrzebnej procesowi php do obsługi tych zapytań - najprawdopodobniej jakiś moduł który jest zainstalowany na sklepie ma wycieki pamięci. I jest blokowany przez limit "memory_limit" w php

 

Proponowałbym wyłączyć wszystkie moduły nie z prestashop i spróbować jeszcze raz. 

 

Przed tym należy zmienić memory limit na jakies 128 MB ew 256 ale to ostateczność. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...