Jump to content
  • 0

[PS 1.7.2.2] Zmiana ilości produktu w koszyku - Input problem


mateusz.pietras

Question

Witam!

 

Wersja sklepu: 1.7.2.2 szablon sklepu stockowy: classic

Na wstępie powiem, że koszyk jest standardowy, nie ma dodatkowego modułu. Próbowałem wyłączyć wszystkie moduły poboczne, które gdzieś tam są przypięte do koszyka i niestety nie pomogło to w rozwiązaniu problemu. Nie wiem też niestety od kiedy się tak dzieje, jakoś nie zarejestrowałem momentu w którym to się stało.

Do sedna - w koszyku przy próbie zmiany ilości produktu albo usunięciu jednego produktu (podczas gdy inny produkt znajduje się jeszcze w koszyku) wysypuje mi input. Wyrzuca klasy, usuwa wcześniejsze div-y, z resztą wszystko widać na screenach. Po odświeżeniu strony wraca do normy do czasu kolejnego kliknięcia. Ma ktoś może jakiś pomysł przez co się tak dzieje?
 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki

post-1434390-0-10775000-1507117973_thumb.jpg

post-1434390-0-62491800-1507117976_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trzeba sprawdzić czy wczytują się prawidłowo pliki CSS oraz JS. Czy przypadkiem konsola nie wysypuje jakichś błędów przy jednym z tych plików.

Ewentualnie może też cache powodować błędy. Wyłącz je całkowicie i sprawdź czy błąd dalej występuje. Jeśli tak to idziemy do trybu debugowania i na jego podstawie szukamy usterki.

Można też postawić czystą wersję presty, wyeksportować szablon i zaimportować go do sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...