Jump to content
  • 0

Presta 1.6.1.17 Moduł Zaawansowana Zgodność Prawna - skąd go wziąć?


Markovas

Question

Dzień dobry,

Chciałam zapytać skąd pobrać moduł do obsługi zgodności prawnej UE? Wydawało mi się, że jeszcze całkiem niedawno był dostępny na liście modułów, ale kiedy zaczęłam konfigurować sklep to dodałam ciasteczka i  ochrone danych osobowych.

Wcześniej miałam preste 1.6.1.11 a teraz mam 1.6.1.17 i modułu do obsługi zgodności prawnej nie widzę na liście..

 

Czy ta presta 1.6.1.17 ma to wbudowane już, czy muszę zainstalować moduł z zewnątrz?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzień dobry,

Chciałam zapytać skąd pobrać moduł do obsługi zgodności prawnej UE? Wydawało mi się, że jeszcze całkiem niedawno był dostępny na liście modułów, ale kiedy zaczęłam konfigurować sklep to dodałam ciasteczka i  ochrone danych osobowych.

Wcześniej miałam preste 1.6.1.11 a teraz mam 1.6.1.17 i modułu do obsługi zgodności prawnej nie widzę na liście..

 

Czy ta presta 1.6.1.17 ma to wbudowane już, czy muszę zainstalować moduł z zewnątrz?

 

Hej pomóżcie proszę. 

 

Mam włączoną możliwość instalowania modułów spoza oferty prestashop i widoczność wszystkich a mimo tego nie widzę tej zgodności prawnej...

 

zrzut: http://nimb.ws/l86Srj

 

Presta wywaliła to z marketu? 

Mam jakąś uwalona wersję zainstalowaną?

Ktoś coś wie na ten temat?

 

Ew. prosze o podpowiedź jak przenieść ten moduł ze starszej wersji 1.6.1.11 gdzie już był doinstalowany.....?

 

tak widzę ten moduł w starym sklepie: http://nimb.ws/2bQCpc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prosty patent. Ściągnij moduł na nowo i dodaj go ręcznie.

Albo wgraj na FTPa pliki modułu do folderu modules to wtedy pojawi Ci się ten moduł na liście do zainstalowania.

W preście masz jedynie część modułów dostępnych oficjalnie w sklepie. Jakby dali wszystko to czekałbyś z tydzień na wyświetlenie zakładki "moduły".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...