Jump to content
  • 0

Problem z tagami w sekcji produktu oraz sekcji tagów


Bonek092

Question

Witam serdecznie.

 

Mam problem z dodawaniem i późniejszym edytowaniem tagów zarówno w sekcji produktu jak i sekcji tagów.

 

Problem ma się następująco:

 

Kiedy w sekcji produktu, na dole w okienku tagów chce zmienić tag producenta z małych liter na duże, to po zapisaniu produktu tag producenta w dalszym ciągu jest pokazywany małymi literami, lub tylko pierwsza litera jest duża.

 

Natomiast jeśli chodzi o sekcje tagów, to po wejściu i wyszukaniu danego tagu wchodzę w edycje, zmieniam litery na drukowane i w momencie zapisania strona przestaje się ładować (białe tło i taki link http://helpik24.pl/dokcjn9jl4wforys/index.php?controller=AdminTags&token=a7ef462f1efdaa91882243affe248f08) a po odświeżeniu nic się nie zmienia, tag w dalszym ciągu jest wpisany małymi literami.

 

Co może być nie tak? Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by Bonek092 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Takie widzi mi się ma mój szef :) Chce żeby blok tagów na stronie wyświetlał tagi producentów z wielkich liter, a resztę tagów z małych liter. Jeśli da się to przerobić jakoś w samym bloku tagów aby były one wyświetlane tak jak napisałem powyżej, to bardzo prosiłbym o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odpowiedź wysłana na PW :) Kwestia jest tez to że wszystkich producentów mam 102 pozycje, a nie mogę wyświetlić wszystkich tagów z bloku tagów na raz. Klikam na nazwę bloku z tagami i nic się nie wyświetla, nie jest podlinkowana aby pokazać listę wszystkich tagów na stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli tagi w lewej kolumnie muszą być z dużych liter to należy:

- otwieramy plik css: 
/themes/default-bootstrap/sass/modules/blocktags/blocktags.scss

- w lini 7 dodajemy jedną linijkę (tę na końcu):

.tags_block .block_content a {   
    display: inline-block;
    font-size: 13px;
    line-height: 16px;
    font-weight: bold;
    padding: 4px 9px 5px 9px;
    border: 1px solid #d6d4d4;
    float: left;
    margin: 0 3px 3px 0;
    text-transform: uppercase;
}

Jeśli producenci są dość ważni w sklepie to zainstalujcie również blok producentów aby było można przejść bezpośrednio do produktów danego producenta.

Edited by selljus.pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...