Jump to content
  • 0

Dropshipping doświadczenia


dawid.noculak

Question

Cześć,

zaczynam przygodę z dropdshippingiem. Przeglądałem moduły, niemniej nie wiem do końca, który wybrać, bo nie wiem co dokładnie będzie mi potrzebne.

1. Towary będą znajdowały się u różnych producentów, więc każdy producent powinien mieć swoje metody dostawy i cenniki w zależności od kraju, wagi itd.
2. Każdy producent zapewne będzie chciał podawać różne informacje w mailach do użytkownika.

To informacje, które wiem że powinienem wziąć pod uwagę. Czy możecie podpowiedzieć co jeszcze powinno być brane pod uwagę przy wyborze modułu?

 

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Masz na myśli moduł integrujący który zaciąga listę produktów od producenta? Jeśli tak to napisze tyle że możesz się mocno zdziwić jeśli takim modułem importującym będziesz chciał pobrać produkty od różnych producentów czy hurtowni. Produkty możesz importować po ID czy np. kodzie produktu więc jeśli produkty w różnych hurtowniach będą posiadały np. pole z kodem to import będzie mozliwy ale jeśli produkty będą miały tylko ID to import może być utrudniony ze względu na to ze produkty z jednego pliku będą nadpisywały produkty zaimportowane z drugiego o tym samym ID.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...