Jump to content
  • 0

Brak przycisku dodaj do koszyka przy kombinacjach


droyy

Question

Cześć, znalazłem bardzo dziwny błąd w niezmodyfikowanej preście 1.6.1.17.

 

Korzystam z zaawansowanego zarządzania magazynem i mam dodany produkt z wariantami.

 

Produkt z trzema rozmiarami:

XS - 1 sztuka

M - (-5 sztuk)

XL - (-5 sztuk)

 

Ustawienie: Domyślnie: Nie pozwól zamówić tak jak jest to ustawione na stronie Preferencji Produktów

Wcześniej było ustawione na "Pozwól zamawiać" dlatego pojawiły się stany minusowe.

 

Przy wyborze rozmiaru XS, przycisk Dodaj do koszyka nie pojawia się, chociaż jest dostępny do kupienia.

 

Wszystko jest okej, dopóki suma stanów magazynowych wszystkich kombinacji jest na plusie. Jeśli jest na minusie, to przycisk "dodaj do koszyka" już nie pojawia się chociaż dana kombinacja jest na plusie.

 

Czy faktycznie jest to aż taki błąd czy to coś w ustawieniach sklepu jest namieszane?

 

Z góry dzięki.

 

PS. Opcja "Wyświetl przycisk "Dodaj do koszyka" kiedy produkt ma atrybuty" jest ustawiona na TAK.

 

W załącznikach screeny.

 

 

post-1436712-0-60850200-1506198844_thumb.jpg

post-1436712-0-17823700-1506198853_thumb.jpg

post-1436712-0-53589100-1506198870_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdź czy podczas zmiany atrybutów konsola przeglądarki nie wywala jakiegoś błędu bo wydaje się, że przycisk jest chowany przez js (nie korzystam z zaawansowanych stanów więc nie wiem do końca). Możesz podesłać link do strony by zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...