Jump to content
Krzysiek91

Kolejne zakładki na stronie głównej

Recommended Posts

Mam pytanie jak można dodać albo usunąć kolejne zakładki na stronie głównej w panelu administracyjnym? Presta Shop wersja 1.6.1.3 

Witam,

Mam na myśli zakładki na stronie z produktami które wyświetlają się na stronie głównej tak jak w załączonym obrazku. Przypadkowo je usunąłem podczas edycji na żywo.post-1437736-0-92681300-1505320199_thumb.jpgpost-1437736-0-92681300-1505320199_thumb.jpgpost-1437736-0-35108900-1505320209_thumb.jpg

W Moduły > Pozycje masz opcje przemieszczania modułu w niej wybierz moduł i podepnij pod homeTab I homeTabContent, ewentualnie zresetuj te moduły same powinny tam wskoczyć.

Które moduły należy przemieścić do HomeTab i HomeTab Content? Czy resetowanie Home Tab i Home Tab Content oznacza odpięcie wszystkich modułów podpiętych pod te miejsca?

Nie ma czegoś takiego jak resetowanie hooków możesz zresetować moduły, robisz to w zakładce Moduły odszukujesz dany moduł na liście rozwijasz przy nim opcje i tam masz Reset albo Wyczyść. Z tego co widze na screenie moduły to homefeatured, blocknewproduct i blockbestsellers.

P.S Przycisk Report nie oznacza Reply tylko oznacza daną wiadomość jako niezgodną z regulaminem ;)

Faktycznie wyczyszczenie modułów pomogło. Już wiem który to który, dziękuje za podpowiedź :)

Mam jeszcze pytanie jak można przyporządkować produkty do tych modułów, jak i ustawić ich kolejność. Z tego co widzę w menu "kategorie" nie są one wyświetlane. 

Tylko moduł homefeatured ma możliwość deklaracji jakie produkty będzie wyświetlał poprzez ustawienie mu chcianej kategorii w jego konfiguracji. Pozostałe moduły wyświetlają to do czego zostały stworzone.

Faktycznie jest taka możliwość tylko w module homefeatured. Dziękuje :) A czy istnieje w ogóle możliwość modyfikacji tych dwóch kolejnych modułów aby też można było podpiąć pod nią kategorię z produktami?

W standardzie nie, moduł nowości wyświetla nowości a najlepiej sprzedawane te które mają największą sprzedaż. Musiałbyś przerobić kontrolery tych modułów.

Rozumiem. Czy jest to trudna operacja? Co trzeba byłoby zrobić aby znaleźć i zmodyfikować kontrolery?

Ok, dzięki. Spróbuje dzisiaj to zrobić

A czy można w panelu administracyjnym zmienić ilość wyświetlanych produktów w modułach "bestsellers" oraz "newproducts"? Bo z boku strony pojawiają mi się także te produkty i chciałbym zmniejszyć ich ilość w tamtym miejscu. W załączniku wskazuje na miejsce które mam na myśli.post-1437736-0-93536500-1505392457_thumb.png

W konfiguracji tych modułów możesz ustawić liczbę natomiast dotyczy ona zarówno strony głównej jak i tego wyświetlanego w lewej kolumnie.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego wątku- Czy istnieje możliwość umieszczenia produktów na stronie głównej produkt po produkcie (najlepiej w panelu administracyjnym ale też poza nim), nie zaś w ramach sortowania (np. alfabetycznego)?