Jump to content
  • 0

Pomocy


DLis

Question

Witam. Jestem tu nowy i zaczynam przygodę z prestą. Mam wersję 1.6.1. Pytanie czy można w jakiś sposób zróżnicować czas wysyłki dla poszczególnych produktów/albo czas realizacji. Chodzi o produkty które sprowadzamy z zewnętrznego magazynu i tutaj czas realizacji wydłuża się do 2 dni.

 

I drugie pytanko. Czy w presta jest taka opcja żeby produkt który ma ilość 0 np. po 3 miesiącach się wyłączał/ stawał się niedostępny. Chodzi o to żeby nie wisiały te produkty których nie ma od dłuższego czasu.

 

Może ktoś zna odpowiedzi na te pytania, ja jeszcze zbyt zielony jestem  :D

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. Czas realizacji nie do końca rozumiem. Zapewne chodzi Ci o informacje jakie są zawarte w przewoźnikach. Możesz sobie dodać nowego przewoźnika i zaznaczyć czas dostawy np. 7 dni roboczych. Potem wchodzisz w produkt i w zakładce wysyłka wybierasz odpowiedniego przewoźnika. 

 

2. Chodzi Ci o automatyczne wyłączenie niedostępnych produktów po 3 miesiącach ? Nie ma takiej możliwości. Nie wiem czy jest jakiś moduł dodatkowy który to ogarnia. Pierwszy raz spotykam się z takim pomysłem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Czas realizacji nie do końca rozumiem. Zapewne chodzi Ci o informacje jakie są zawarte w przewoźnikach. Możesz sobie dodać nowego przewoźnika i zaznaczyć czas dostawy np. 7 dni roboczych. Potem wchodzisz w produkt i w zakładce wysyłka wybierasz odpowiedniego przewoźnika. 

 

Chodzi mi o to, że mam na stanie 4 zegarki, więc jak klient kupi je to wysyłam natychmiast. Ale mam też zegarki, które widnieją w moim sklepie ale gdy klient je zamów to ja muszę je ściągać od producenta przez co czas dostawy się wydłuża.

 

Pytanie mi się urodziło. Czy jest jakiś sposób, moduł, który pozwoli wyświetlić link odsyłający do strony z kosztami i terminami wysyłki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...