Jump to content
  • 0

Przyciski social, moduł podziel się z innymi - problem


arszanka

Question

Hej, to znowu ja z problemem. Na stronie sklepu www.ryba.net.pl po prawej stronie wyświetla się panel udostępniania na social media (fb, g+, twitter, pinterest). Chciałabym coś z tym zrobić, ale okazuje się, że moduł, który chyba miał być od tego (podziel się z innymi) nie reaguje na zmiany. Nie bardzo wiem, jak te przyciski zostały tam w ogóle wprowadzone, bo ogarniam ten sklep po kimś, więc mogę tylko zgadywać.

 

W themes/sns_simen/sass/theme/general.scss jest coś takiego:

 

//Social Sharing

.btn-facebook, .btn-twitter, .btn-google-plus, .btn-pinterest {
 

i dalej leci kod dla tych przycisków.

 

Ktoś to sobie włożył na główną stronę w formie css i dlatego nie ma tego w modułach, czy jednak coś się popsuło i powinno być, a nie ma? nie wiem totalnie, jak to ugryźć, pozmieniać te przyciski na inne, gdzie szukać. "Zbadaj element" mi za bardzo nie pomogło, ale może nie umiem szukać.

 

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To czemu pojawia się taki "przygotowany" wstęp do kodu jak to zwykle bywa z modułami? Mówię o tym, co wkleiłam wyżej: "// Social Sharing". Może to cześć szablonu simen? Ale czemu w takim razie nie ma opcji edycji tego z panelu, przecież tam trzeba wprowadzić dane stron, to powinno moc się dać normalnie edytować :|

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No i istnieje taki moduł, "podziel się z innymi", ale nie reaguje na zmiany (na tylko 4 opcje sharowania, wlasnie na g+, fb, Pinterest i twitter). Jedyne, co z presty da się zmienić w tym module to włącz/wyłącz poszczególne pozycje (i tak nie działa), nie ma nawet miejsca na wprowadzenie linków. Jak mogę w takim razie zmienić te linki, z poziomu kodu? Gdzie szukać?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...