Jump to content

Δεν ολοκληρώνεται η παραγγελεία


pigishoes

Recommended Posts

Γεια σας , αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα το τελευταίο καιρό και μετά από πολύ ψάξιμο δεν μπόρεσα να βρω καμιά λύση.
Μερικοί πελάτες μου δεν μπορούν να ολοκληρώσουν την παραγγελία τους και κάθε φορά που ξαναμπαίνουν στο site τους βγάζει ένα κατεβατό με κωδικούς.

Το site είναι : https://pigishoes.gr

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

post-1308562-0-62886700-1504463476_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γίνε λίγο ποιο αναλυτικός.

Εκδοση Prestashop

Λες δεν μπορούν να ολοκληρώσουν την παραγγελία δηλαδή το σφάλμα εμφανίζετε στο τελικο βήμα της ολοκλήρωσης?

Λες σε μερικούς πελάτες??? Δηλαδή σε μερικούς το κάνει σε μερικούς όχι?

Λες το κανει και οταν ξαναμπαίνουν...που? στην πρωτη σελίδα ή οταν φτάνουν στο τελικο στάδιο ολοκλήρωσης.

Παντως το onepage checkout module που έχεις βλέπω έχει κάποια θέματα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,
Έχω την έκδοση 1.6.12, από όσο έχω μιλήσει με τους πελάτες μου δεν του βγάζει κανένα σφάλμα αλλά τους εμφανίσει πολλά γράμματα όπως την φωτογραφία που έβαλα αρχικά.
Όσο σε ποιους το κάνει δεν έχω βγάλει κάποιο κοινό στοιχείο, μερικοί ολοκληρώνουν την παραγγελία κανονικά και άλλοι τους εμφανίζει πολλά γράμματα χωρίς κάποιο error ( από όσο μου λένε ) και αυτό τους το εμφανίζει σε οποιαδήποτε σελίδα πάνε να μπούνε στο site μου.
Τέλος δεν έχω βάλει κάποιο extra module για checkout.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε εγω σερφαρα αρκετα στο site σου και εφτασα μεχρι λιγο πριν το checkout. Δυστυχώς είναι δύκολο να βοηθήσουμε αν δεν μπορούμε να αναπαράγουμε το πρόβλημα.

Αν εχεις αγοράσει template επικοινώνησε με τους κατασκευαστές και ανέφερε τους το πρόβλημα μήπως είναι θέμα του template.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...