Jump to content
  • 0

[Rozwiązany] Przenoszenie "załączników PDF" między sklepami - presta 1.6


() Maciej ()

Question

Witam,

Czy ktoś może mnie oświecić gdzie presta trzyma załączniki ?

W bazie niby jest są to odpowiedzialne 2 tablice :
ps_attachment  i ps_attachment_lang jednak jak je przeniosę między sklepami (to te same sklepy, które są na osobnych instalacjach) to mimo iż wyświetlają się prawidłowo wpisy to załączniki są pobierane z rozmiarem 0 kb.

Może mi ktoś powiedzieć co poza tymi 2 tablicami trzeba przekopiować, by poprawnie dało się przenieść załączniki produktów ?

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Faktycznie tego folderu mi nie zgrało... jeden problem mniej, ale. tu mamy zonk, bo w folderze są pliki po ok 1,5 MB. Na stronie produktu daje się je pobrać, ale wszystkie mają rozmiar 0 kb.

 

----------------------EDIT ------------------

Już chyba wiem w czym problem.

Po aktualizacji z 1.5.4 do 1.6 doszła nowa kolumna w tabeli ps_attachment o nazwie "file_size".

Teraz mam tylko mały problem co z tym fantem zrobić dalej. Ręczne wklepanie wartości do ponad 700 pozycji trochę czasu zajmie. A jeszcze pozostaje problem jednostki przeliczeniowej, która w tej chwili jest mi nie znana (bajty, kilobajty,megabajty? ).

 

----------------------EDIT 2 ------------------

"file_size" z tego co zauważyłem odpowiada za podanie rozmiaru pliku w przycisku pobierz. Wartość podana w bajtach wyświetla się poprawnie. Niestety podanie tej wartości nie zmieniło nic w plikach pobieranych. Dalej mają zero kb :/

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...