Jump to content

Presta 1.6.x - tumaczenia i nie tylko


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

W związku z tym, że na innym dziele brak odzewu to czego nie potrafię rozwiązać mogę potraktować jako zlecenie. Może tak będzie łatwiej o pomoc :) Chodzi o stronę fartmode.pl

Mam problem przy wykończeniu sklepu na PrestaShop i nie bardzo mogę sobie z tym poradzić... Głównie chodzi o tłumaczenia.

1. Przy wybraniu płatności przy odbiorze pojawia się "Your order on Fart Mode is complete." i w breadcrumbs jest również po angielsku "Strona główna / Checkout / Płatność przy odbiorze" - fajnie by było to poprawić.
2. W mailu z potwierdzeniem zamówienia jest sposób płatności "Cash on delivery (COD)" a nie "Płatność przy odbiorze" - w każdym innym miejscu w sklepie wyświetla się to poprawnie.
3. Przy wyborze płatności Przelewy24 pokazuje się "Yes, I have read and accept Przelewy24.pl terms.". W tłumaczeniach modułów zostało to zmienione na polski więc nie wiem czemu ciągle jest po angielsku :/ Cache i smarty wyczyszczone.
4. Przy wyborze płatności przy odbiorze pojawia się "Darmowa Dostawa!", w koszyku zostało to już mienione na 0,00 zł i fajnie by było gdyby tak było wszędzie. Jednak przy podglądzie koszyka za pierwszym razem pojawia się także "Darmowa dostawa!" dopiero po odświeżeniu strony pojawia się 0,00 zł - nie wiem z czego to wynika.
 

 

Poza tym potrzebowałbym informację gdzie można poprawić poniższe rzeczy.

1. Przy wyborze płatności przelewem jest przycisk "Potwierdzam zamówienie" oraz link "Inne metody płatności", który wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie inne przyciski - W którym pliku można to odnaleźć aby w kodzie można było dodać do tego linku odpowiednie klasy?
2. Płatność przy odbiorze - to samo co wyżej z tym, że tutaj zarówno jeden jak i drugi przycisk wygląda źle oraz są zamienione kolejnością.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...