Jump to content

Prosba o rady... homepage,košík,dopravci....


Hepa

Recommended Posts

Ahoj....

 

Chtěl bych Vás požádat o rady a pomoc... Mám již spuštěný eshop , úspěšně 4 měsíc prodáváme... ale za tu dobu ladění a vychytávání mám pár bodů, které by mě zajímali.. Jeden problém jste mi tu pomohli vyřešit a ochotně poradili.. za co ještě jednou děkuji. 

 

Tak jsem čekal jak toho bude víc , budu rád za cokoliv....

 

 

Takže dotaz č.1. 

Posíláme na dobírku, nebo platba předem převodem na účet. U dobírky je to v pohodě , že nám to přepravka posílá převodem a díky tomu nemusíme mít EET. Ale u osobního odběru potřebuji aby zmizela možnost hotově (dobírkou). 

Stáhl jsem si modul co byl free, nějaký ship to pay , vše se zdálo funkční, ale začali se nám hromadit opuštěné objednávky.. (vyplněné údaje ale neobjednané). Pomocí hotjar.com jsem zjistil, že zákazník prochází : objednat, vyplní údaje, vyplní adresu, nechá zvoleného dopravce (protože mu zrovna vyhovuje) co je nastaven jako hlavní (třeba česká pošta/ale platí to pro všechny) překlikne na způsob platby tak to napíše : platební moduly nebyly nainstalovány... Když se vrátím v objednávce zpět a překliknu jen na jiného dopravce a zase zpět zvolím toho stejného. Tak už je vidět hotově (dobírka) nebo převodem na účet... podle nakonfigurování v modulu různé platby pro různé dopravce...

 

Ale ten první krok prostě zlobí... po vypnutí toho ship to pay to funguje v pořádku. Ale bohužel hodně lidí si objedná osobní odběr a dá hotovost a každému pak volat a psát je neštastné řešení :( ikdyž to zaplatil každej dopředu a všichni to chápou zatím..Jedna možnost je dát jen převodem a na dobírku se úplně vykašlat :-D Ale řešil jste to někdo elegantně ? Už jsem progooglil asi 2 týdny a nemůžu o tomto nic najít. Všude psali jak tento modul funguje, ale o tomto problému nikde nic. A moje angličtina není úplně nejlepší...

 

 

Dotaz č.2. 

U dopravce zásilkovny nemusím vybrat pobočku a klidně pokročím v objednávce a nakonec i objednám.... dřív to napsalo hlášku podobnou jako je pro "musíte souhlasit s obchodními podmínkami" ale nějak to v průběhu ladění a upravování přestalo fungovat... A vůbec nevím proč... zítra zkusím zavolat na tech. podporu zásilkovny.. Ale nevím. 

 

 

Dotaz č.3. 

 

Zvědavost : stáhl jsem si CMS on HOMEPAGE, super modul.... jen nešťastný editor a potřebuji vyladit vzhled pro mobily (kde bohužel na mobilu na eshop chodí víc jak 3/4 všech přístupů). Když to vyladím pro mobil zase to na PC vypadá debilně.... Napadlo mě ten modul nainstalovat 2x 

1.modul zakázat u mobilů a tabletů a povolit u PC a ten si vyladit 

2.modul povolit u mobilů a tabletů a zakázat u PC...

 

Lze to ? 

 

 

 

Moc všem děkuji ještě jednou 


Mohl bych sem ještě hodit odkaz www.WeweArt.cz 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dotaz č. 1 - zkusil jsem projí t košíkem a problém se mi neprojevil. Zkusil jsem to v Chrome i Firefox. Máte možnost zjistit ze statistik v jakém prohlížeči k tomu docházelo? Ještě bych měl 1 dotaz....z jakého důvodu máte souhlas s obchodními podmínkami už ve 4. kroku košíku a než až v posledním. Vidím to takto poprvé, tak se ptám ze zvědavosti.

 

Dotaz č. 2 - když píšete, že to před "laděním" fungovalo. Co přesně jste ladil? Používáte pro Vaši verzi Presty správnou verzi modulu zásilkovny?

 

Dotaz č. 3 - tento modul neznám, tak nemohu poradit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...