Jump to content
  • 0

Homeslider przestał wyświetlać zdjęćia


szymonfrozen

Question

Na stronie używałem homeslidera i wszystko działało bez problemów, dzisiaj zdjęcia przestały się wyświetlać. Nie wiem co spowodowało tę zmianę, zmieniałem dzisiaj też pare rzeczy przy stopce i weszła jakaś aktualizacja modułu ale żadne z tych nie wydaje mi się aby było odpowiedzialne. Próbowałem różnych rzeczy, dodawałem zdjęcia od nowa odinstalowałem i zainstalowałem homeslidera ponownie, sprawdzałem uprawnienia do zdjęć na ftp. Nic nie pomogło, dodam jeszcze że jak kliknę "Pokaż obraz" w miejscu gdzie powinna wyświetlać się miniaturka zdjęć dostaje taki komunikat:

 
Forbidden

You don't have permission to access /modules/homeslider/images/d711c71dfb999dd065d4277cfdea811e41f1f721_wyprzedaż.jpg on this server.

Apache/2.4.18 (Unix) mpm-itk/2.4.7-02 mod_auth_pgsql/3.0 OpenSSL/1.0.1t PHP/5.6.27 mod_qos/11.31 Server at www.antresola-galeria.pl Port 80

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem rozwiązany, przyczyną był plik .htaccess a dokładniej ustawienie w nim wartości "Deny from all" umieszczony w jendym z folderów. Zastanawiam się tylko skąd się on tam wziął, ja go w każdym razie nie stworzyłem a żadna inna osoba nie korzystała z ftpa. Myślę że jakiś moduł albo aktualizacja to spowodowały. W każdym razie wystarczyło usunąć plik.

Edited by szymonfrozen (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Brak uprawnień dostępu do folderu na serwerze. 

Musiałeś zmienić uprawnienia dostępu do folderu na jakieś nietypowe podczas grzebania na FTPie. 

Folder /modules/homeslider/images/ musi mieć uprawnienia 755. A same pliki jpg mają mieć uprawnienia 644. Rozszerzenia mają być z małych liter. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...